Wałęsa w szpitalu. Dramatyczne wieści nt. zdrowia byłego prezydenta

Lech Wałęsa w tym tygodniu trafił do szpitala. O całej sytuacji były prezydent postanowił poinformować za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dawny lider Solidarności w opublikowanym wpisie napisał: „i znowu w szpitalu, stopa cukrzycowa” – czytam na profilu Lecha Wałęsy na Facebooku. Dziś na temat stanu zdrowia swojego ojca wypowiedział się Jarosław Wałęsa. Jak wygląda sytuacja zdrowotna byłego prezydenta?

Polecamy również: To się opozycji nie spodoba. Stanowcza deklaracja Kukiza

We wtorek rano Lech Wałęsa spotkał się jeszcze z młodzieżą o czym w rozmowie z Polską Agencją Prasową poinformował dyrektor biura Instytutu Lecha Wałęsy Marek Kaczmar. Po tej czynności były prezydent miał się źle poczuć. Kaczmar poinformował, że przyczyną okazał się problem ze stopą cukrzycową u byłego prezydenta Polski.

Lech Wałęsa trafił do szpitala. Jaki jest jego stan?

Lech Wałęsa trafił niespodziewanie we wtorek do szpitala. O swojej sytuacji dawny lider Solidarności poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polecamy również: To Kukiz powiedział o TVN. Mocne słowa polityka (wideo)

Z wpisu polityka można było się dowiedzieć, że chodzi o stopę cukrzycową. We wtorek rano Lech Wałęsa spotkał się jeszcze z młodzieżą o czym poinformował w rozmowie z PAP Marek Kaczmar – dyrektor biura Instytutu Lecha Wałęsy. Następnie były prezydent miał się źle poczuć. W obliczu problemów zdrowotnych Wałęsa trafił do szpitala, gdzie zostały mu przeprowadzone badania.

Polecamy także: Giertych przeprasza Pawła Kukiza. Zaskakujące słowa

Rano szef miał jeszcze spotkania z młodzieżą. Potem nieco gorzej się poczuł. Pogłębiły się problemy ze stopą cukrzycową i szybko trzeba było zadziałać. Prezydent przechodzi badania. Pewnie pierwsze wyniki będą jeszcze dzisiaj, a jutro pozostałe. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Szef jest twardzielem i jesteśmy dobrej myśli, choć choroba nie wybiera” – powiedział Kaczmar w rozmowie z PAP.

Na temat stanu zdrowia Lecha Wałęsy wypowiedział się się jego syna – Jarosław Wałęsa. Przyznał, że cała stopa byłego prezydenta wyglądała słabo od pewnego czasu, lecz nie była jeszcze tak zdiagnozowana jak dziś. Jarosław Wałęsa powiedział także o ryzyku, które ciąży na jego ojcu.

Polecamy także: Nowy sondaż wyborczy. Złe wieści dla Donalda Tuska

Cała stopa wygląda słabo od dłuższego czasu, ale nigdy nie była tak zdiagnozowana jak teraz. Doszliśmy do takiego momentu, że możliwa jest niestety amputacja stopy u mojego ojca. Ryzyko amputacji niestety istnieje. Mam jednak nadzieję, że wszystko się dobrze skończymówi w rozmowie z „Super Expressem” poseł PO Jarosław Wałęsa. – Wierzę, że wszystko z ojcem będzie dobrzedodaje jednak Jarosław Wałęsa.

Źródło: Onet, RMF FM

Polecamy także: 

Awantura także w TVP. Zaskakujące zachowanie Sawickiego z PSL (wideo)

Widzowie także TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje dziennikarka Telewizji Polskiej

Lech Wałęsa trafił do szpitala. „To poważna sprawa”

Macierewicz także nie wytrzymał. Mocne słowa posła PiS o TVN (wideo)

Tego się Onet nie spodziewał. Stanawczy ruch także Pawła Kukiza