Niespodziewany zwrot akcji ws. Kurdej-Szatan. Mało kto się tego spodziewał

Barbara Kurdej-Szatan i nowa praca? Media przedstawiły najnowsze wiadomości na temat popularnej aktorki, o której było w ostatnim czasie bardzo głośno za sprawą jej mocno kontrowersyjnego wpisu zamieszczonego w mediach społecznościowych.

Polecamy także: Znana dziennikarka bezlitosna dla Lempart. Napisała to wprost

Aktorka Barbara Kurdej-Szatan w bieżącym miesiącu za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała wpis, który wzbudził bardzo wiele negatywnych reakcji. Celebrytka odniosła się w nim do polskiej Straży Granicznej. W związku ze swoim zachowaniem aktorka przyjęła falę wielu negatywnych komentarzy. Pod sporym znakiem zapytania stanął również rozwój jej kariery.

Polecamy także: Kinga Rusin mocno skrytykowała dziennikarkę TVP. Riposta z klasą Anny Popek

W związku z tymi wydarzeniami głos za pośrednictwem mediów społecznościowych zabrał prezes Telewizji Polskiej – Jacek Kurski.

Obrona polskiej granicy pokazuje jak cenna jest praca polskich sluzb i wojska. W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polakówpisał Jacek Kurski.

Z kolei w drugim wpisie prezes TVP poinformował już wprost, że:

Kurdej-Szatan nie bedzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br. – poinformował Kurski.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

W ciągu ostatnich dni powstało także wiele pytań na temat przyszłości aktorki w reklamach sieci komórkowej „Play”. Z kolei portal „Press” poinformował, że Barbarę Kurdej-Szatan niedługo będziemy mogli obejrzeć na antenie telewizji Polsat. O co chodzi?

Barbara Kurdej-Szatan i nowa praca?

Telewizja Polsat ma wyemitować rodzinny musical „Świat pełen niespodzianek”. Udział w nim mają wziąć aktorzy, piosenkarze oraz również gwiazdy stacji.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

W musicalu zostanie przedstawiona historia dzieci, które wyruszą w podróż do baśniowego lasu i krainy lodu. Wśród osób, które wezmą udział w musicalu mają być: Krzysztof Ibisz, tancerz Rafał Maserak, kabareciarz Mariusz Kałamaga, wokalistka Katarzyna Moś, aktorzy Wiktoria Gąsiewska, Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan.

Press poinformował także, że widowisko zostanie pokazane 18 grudnia.

Kurdej-Szatan i jej kontrowersyjny wpis

Na temat wpisu Barbary Kurdej-Szatan jest głośno niemal od początku bieżącego miesiąca. Wpis, w którym aktorka odniosła się do polskiej Straży Granicznej został usunięty. Z kolei jego autorka zamieściła 9 listopada przeprosiny.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Kurdej-Szatan. Zdradziła, w której partii działała jej mama

Szanowni Państwo, odnosząc się do nagłośnionej sprawy mojej emocjonalnej reakcji i ogromnego oburzenia w sprawie sytuacji na granicy z Białorusią, chciałabym jeszcze raz podkreślić, że moje słowa dotyczyły konkretnej sytuacji przedstawionej na nagraniunapisała Kurdej-Szatan.

W swojej wypowiedzi, za której wulgarne słownictwo przeprosiłam, odniosłam się krytycznie wyłącznie do tego, co zobaczyłam wówczas na filmiku opublikowanym w sieci. Chciałabym podkreślić z całą mocą, że szanuję ciężką pracę wszystkich służb mundurowych i doceniam ich wysiłki, żeby zapewnić nam bezpieczeństwo. Przepraszam przedstawicieli Straży Granicznej, których mogły urazić moje słowa wypowiedziane zbyt szybko i w emocjachnapisała aktorka.

Źródło: Press, wp

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne