Awantura w TVP. Zaskakujące zachowanie Jońskiego z KO (wideo)

Poseł Dariusz Joński był jednym z gości programu „Woronicza 17” na antenie TVP Info, gdzie prowadzącym był redaktor Miłosz Kłeczek. W trakcie programu doszło do dość mocnej wymiany zdań między prowadzącym a politykiem z ramienia Koalicji Obywatelskiej. W tej sytuacji poseł podjął bardzo zdecydowaną decyzję na temat swojego dalszego uczestnictwa w programie Telewizji Polskiej. Co się stało w programie „Woronicza 17”?

Polecamy także: Kinga Rusin mocno skrytykowała dziennikarkę TVP. Riposta z klasą Anny Popek

W najnowszym programie „Woronicza 17” gośćmi programu prowadzonego przez Miłosza Kłeczka byli między innymi Joanna Lichocka z Prawa i Sprawiedliwości, Marcin Woś z Solidarnej Polski,  Piotr Ćwik z Kancelarii Prezydenta oraz także Dariusz Joński z Koalicji Obywatelskiej. (Brak informacji o dwóch pozostałych gościach – uzupełnimy je wkrótce).

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

W pewnym momencie rozmowa w programie nabrała przysłowiowej wysokiej temperatury. Do mocnej wymiany zdań doszło między wspomnianym Dariuszem Jońskim z Koalicji Obywatelskiej, a Miłoszem Kłeczkiem, który prowadził niedzielny program na antenie Telewizji Polskiej.

Poseł Dariusz Joński kontra Miłosz Kłeczek na antenie TVP Info w programie „Woronicza 17”

Poseł Dariusz Joński był jednym z gości programu „Woronicza 17” na antenie TVP Info, gdzie prowadzącym był redaktor Miłosz Kłeczek. W trakcie programu doszło do dość mocnej wymiany zdań między prowadzącym a politykiem z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Poseł Joński zarzucił prowadzącemu Miłoszowi Kłeczkowi zagłuszanie jego wypowiedzi określając go także mianem funkcjonariusza.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Z kolei Miłosz Kłeczek zarzucił politykowi z ramienia Koalicji Obywatelskiej, że ten przychodzi do programu „ze swoją partyjną propagandą i ze swoim partyjnym populistycznym przekazem”.

W pewnym momencie poseł Dariusz Joński zwrócił uwagę Miłoszowi Kłeczkowi, że rozmawiają o „tarczy antyinflacyjnej”, kiedy to prowadzący zaczął mówić o bezrobociu i minimalnym wynagrodzeniu. Dziennikarz zarzucił także posłowi KO brak wiedzy na temat ekonomii. Po krótkim czasie Dariusz Joński ostatecznie postanowił, że opuszcza program.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Kurdej-Szatan. Zdradziła, w której partii działała jej mama

W związku z tym polityk zamieścił za pośrednictwem mediów społecznościowych wpis z nagraniem z całej sytuacji.

Od dzisiaj nie biorą udziału w programach prowadzonych przez funkcjonariusza PiS Pana Kłeczkanapisał polityk z ramienia Koalicji Obywatelskiej.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne