Znana dziennikarka bezlitosna dla Lempart. Napisała to wprost

Dziennikarka Telewizji Polsat – Agnieszka Gozdyra za pośrednictwem mediów społecznościowych skomentowała zachowanie Marty Lempart. Co napisała?

Polecamy także: Kinga Rusin mocno skrytykowała dziennikarkę TVP. Riposta z klasą Anny Popek

Marta Lempart, która jest jedną z liderek Strajku Kobiet ponownie przypomniała o sobie. Wczoraj media i internet obiegły nagrania i zdjęcia sprzed siedziby Prawa i Sprawiedliwości oraz budynku Ministerstwa Zdrowia. Przedstawiają one zachowanie wspomnianej Marty Lempart, która rozlała przed budynkami czerwoną farbę. Pojawiły się także kukły i kartony z hasłami.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości doszło do konfrontacji liderki Strajku Kobiet z panią, która odpowiada za utrzymanie czystości. Kobiecie wyraźnie nie spodobało się zachowanie Marty Lempart i powstałe z tego powodu skutki w postaci rozlanej farby przed wejściem do budynku. Między innymi na to swoją uwagę zwróciło wiele osób. Do tego grona dołączyła także znana dziennikarka telewizji Polsat – Agnieszka Gozdyra. Co w związku z tym postanowiła napisać za pośrednictwem mediów społecznościowych?

Agnieszka Gozdyra skomentowała zachowanie Marty Lempart

Wczoraj media obiegło między innymi nagranie sprzed warszawskiej siedziby Prawa i Sprawiedliwości przy ulicy Nowogrodzkiej. Widać na nim jak jedna z liderek Strajku Kobiet – Marta Lempart rozlewa czerwoną farbę przed wejściem.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Przed budynkiem postawiono także kukły oraz kartony z różnymi hasłami. Takim obrotem spraw jednak nie każdy był zachwycony. Chodzi tu przede wszystkim o Panią sprzątaczkę, która stanowczo zaregowała na skutki zachowania Marty Lempart.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Kurdej-Szatan. Zdradziła, w której partii działała jej mama

Nagranie zyskało sporą popularność między innymi za sprawą stanowczej reakcji kobiety. Do sprawy, która wczoraj była omawiana przez wiele mediów odniosła się dziennikarka telewizji Polsat – Agnieszka Gozdyra, która w związku z tym zamieściła wpis za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co napisała w tej sprawie?

Pani Sprzątaczka jest moją bohaterką. I wszystkie Panie, które na co dzień wykonują taką pracę. Trudno natomiast pojąć, jak ktoś, kto jakoby walczy o prawa kobiet, może się tak zachowywać – napisała dziennikarka Polsatu za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne