Szokująca wiadomość. Nie żyje polski żołnierz

Szokująca wiadomość obiegła polskie media. Nie żyje polski żołnierz. Wiadomość na ten temat przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych 11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej, która wydała w tej sprawie oświadczenie dowódcy 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej. Do tej informacji odniósł się także Stanisław Żaryn — Rzecznik Ministra-Koordynatora Służb Specjalnych.

Polecamy także: Kogo PiS wystawi w wyborach prezydenckich? Padły dwa mocne nazwiska

W dniu 13 listopada br. w obszarze realizacji działań w obrębie granicy polsko-białoruskiej doszło do nieszczęśliwego zdarzenia, w wyniku, którego śmierć poniósł żołnierz 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej”czytamy w oświadczeniu, które zostało opublikowane w mediach społecznościowych przez Dowódcę 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej.

Czynności wyjaśniające w sprawie prowadzi Żandarmeria Wojskowa przy współudziale Prokuratury z Białegostoku. Według wstępnych ustaleń doszło do wystrzału z broni służbowej, w wyniku którego nastąpiła śmierć żołnierza, a w zdarzeniu nie uczestniczyły osoby trzecie” – stwierdził.

Polecamy także: Tusk mocno do Morawieckiego. Bezlitosna odpowiedź Patryka Jakiego

Sytuacja na granicy polsko-białoruskiej jest napięta od dłuższego czasu. W związku z tym w części województw podlaskiego i lubelskiego w pasie przy granicy z Białorusią wprowadzono stan wyjątkowy. Na miejscu działa polska Straż Graniczna, żołnierze Wojska Polskiego oraz także funkcjonariusze policji. Na bieżąco na temat wydarzeń mających tam miejsce informuje Straż Graniczna za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Nie żyje polski żołnierz

Media obiegła bardzo smutna wiadomość. Nie żyje polski żołnierz. Wiadomość na ten temat przekazała 11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej, która opublikowała oświadczenia dowódcy 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej.

Polecamy także: Nowy sondaż. Tylko jedna partia ma powody do zadowolenia

W dniu 13 listopada br. w obszarze realizacji działań w obrębie granicy polsko-białoruskiej doszło do nieszczęśliwego zdarzenia, w wyniku, którego śmierć poniósł żołnierz 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej” – czytamy w oświadczeniu, które zostało opublikowane w mediach społecznościowych przez Dowódcę 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej.

Polecamy także: Tego Gowin się nie spodziewał? Dostał mocne pytanie o TVP (wideo)

Czynności wyjaśniające w sprawie prowadzi Żandarmeria Wojskowa przy współudziale Prokuratury z Białegostoku. Według wstępnych ustaleń doszło do wystrzału z broni służbowej, w wyniku którego nastąpiła śmierć żołnierza, a w zdarzeniu nie uczestniczyły osoby trzecie” – stwierdził.

Poinformowano także, że żołnierz nie realizował zadań bezpośrednio przy granicy polsko-białoruskiej. „Do służby na granicy został oddelegowany nieco ponad tydzień temu. Od momentu oddelegowania nie miał kontaktu z migrantami” – zaznaczono.

Polecamy także: Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

Na ten temat odniósł się także Stanisław Żaryn – Rzecznik Ministra-Koordynatora Służb Specjalnych.

Bardzo smutna wiadomość. Żołnierz
@11LDKPanc zmarł w czasie pełnienia służby. Wyrazy współczucia dla najbliższychnapisał Stanisław Żaryn. 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne