Znany dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Nagranie podbija internet (wideo)

Znany polski dziennikarz sportowy – Krzysztof Stanowski za pośrednictwem „Kanału Sportowego” W programie „Dziennikarskie Zero” odniósł się do niedawnego wpisu Barbary Kurdej-Szatan, który do dziś jest bardzo mocno poruszany w mediach i opinii publicznej.

Polecamy także: Nowy sondaż. Tylko jedna partia ma powody do zadowolenia

Mowa tu o wpisie, w którym to aktorka znana z serialu „M jak Miłość” odniosła się do polskiej Straży Granicznej. Wpis celebrytki miał dotyczyć konkretnej sytuacji przedstawionej na nagraniu. W tej sprawie Barbara Kurdej-Szatan opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych przeprosiny. Nie brak jest opinii w tej sprawie, że kontrowersyjny wpis może bardzo zaszkodzić karierze aktorki.

Polecamy także: Tego Gowin się nie spodziewał? Dostał mocne pytanie o TVP (wideo)

W dodatku zachowanie Barbary Kurdej-Szatan stało się przedmiotem żartów. Do internetu trafiło między innymi nagranie ze znanym dziennikarzem Kanału Sportowego – Krzysztofem Stanowskim. Jeden z założycieli popularnego „Kanału Sportowego” odniósł się do postawy Barbary Kurdej-Szatan w swoim programie na „Kanale Sportowym” W programie „Dziennikarskie Zero”. Na samym jego początku postanowił sparodiować wpis aktorki.

Krzysztof Stanowski sparodiował Kurdej-Szatan

Sytuacja na granicy Polski z Białorusią jest od dłuższego czasu bardzo napięta. Na miejscu cały czas działają polscy funkcjonariusze Straży Granicznej, Policji i Wojska Polskiego. Temat wydarzeń na samym wschodzie naszego kraju jest bardzo aktywnie komentowany. Jeden z komentarzy na ten temat zamieściła między innymi aktorka Barbara Kurdej-Szatan.

Polecamy także: Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

W przypadku gwiazdy reklam sieci komórkowej „Play” – jej komentarz zakończył się sporym skandalem. Wpis celebrytki miał dotyczyć konkretnej sytuacji przedstawionej na nagraniu pochodzącym z granicy polsko-białoruskiej. Wulgaryzmy i sformułowania pod adresem Straży Granicznej doprowadziły między innymi do reakcji ze strony samego Jacka Kurskiego – prezesa TVP. To jednak nie koniec. Swoje przysłowiowe pięć groszy w tej sprawie dodał także dziennikarz Krzysztof Stanowski.

Polecamy także: Tusk mocno do Morawieckiego. Bezlitosna odpowiedź Patryka Jakiego

Współzałożyciel „Kanału Sportowego” w swoim programie pt. „Dziennikarskie Zero” sparodiował wpis Barbary Kurdej-Szatan. Nagranie umieszczamy poniżej.  Poniżej także link do całości programu.

Źródło: Kanał Sportowy

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne