Wstrząsająca wiadomość. Nie żyje Kamil Durczok

Szokująca wiadomość obiegła polskie media. Nie żyje Kamil Durczok – polski dziennikarz oraz prezenter takich stacji telewizyjnych jak Telewizja Polska oraz TVN. To właśnie na antenie tych stacji prowadził serwisy informacyjne. Kamil Durczok zmarł we wtorek nad ranem w szpitalu – taką informację podał portal branżowy press.pl.

Polecamy także: Nowy sondaż. Tylko jedna partia ma powody do zadowolenia

Kamil Durczok urodził się 6 marca 1968 roku w Katowicach. Był przede wszystkim dziennikarzem telewizyjnym i radiowym, publicysta. W latach 1993–2006 pracował jako dziennikarz Telewizji Polskiej. Z kolei w latach 2006–2015 był dziennikarzem telewizji TVN – redaktor naczelny i prowadzący Faktów. W latach 2016–2019 wydawca i redaktor naczelny portalu Silesion.pl.

Polecamy także: Tego Gowin się nie spodziewał? Dostał mocne pytanie o TVP (wideo)

Z informacji podanych także przez portal Interia wynika, że dziennikarz zmarł we wtorek nad ranem w szpitalu w Katowicach. Z ich ustaleń wynika, że dziennikarz miał mieć krwotok.

Nie żyje Kamil Durczok

Nie żyje Kamil Durczok – polski dziennikarz oraz prezenter takich stacji telewizyjnych jak Telewizja Polska oraz TVN. To właśnie na antenie tych telewizji prowadził najbardziej popularne serwisy informacyjne w kraju. Kamil Durczok zmarł we wtorek nad ranem w szpitalu – taką informację podał portal branżowy press.pl. Do podobnych wiadomości dotarł portal Interia, na którego źródle odparł się portal Polsat News.

Polecamy także: Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

Kamil Durczok był w latach 2016–2017 gospodarzem programu „Brutalna prawda Durczok ujawnia”. (później pod nazwą Durczokracja) w Polsat News. Laureat wielu nagród branżowych, m.in. nagrody Grand Press dla dziennikarza roku (2000), Złotej Telekamery w kategorii Informacje (2008) oraz Wiktora dla najwyżej cenionego dziennikarza, komentatora i publicysty (2004).

Polecamy także: Tusk mocno do Morawieckiego. Bezlitosna odpowiedź Patryka Jakiego

Mimo wszystko największą popularność można mu przypisać dzięki występom w największych polskich telewizjach. Mowa tu o Telewizji Polskiej i TVN, gdzie prowadził serwisy informacyjne, które do dziś cieszą się sporą popularnością wśród Polaków.

W latach 1995–2017 jego żoną była Marianna Dufek, dziennikarka w TVP3 Katowice, z którą miał syna, Kamila.

Źródło: Polsat News, Interia, Onet

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne