Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Gwiazdor popularnego programu nie żyje

Bardzo smutną wiadomość przekazał portal TVP INFO. Nie żyje Janusz Sztyber – gwiazda i uczestnik programu The Voice Senior, którego emisja odbywa się na antenie TVP2. Wiadomość o śmierci Janusza Sztybera została przekazana za pośrednictwem jego profilu na portalu społecznościowym Facebook. Artysta pod koniec listopada obchodziłby swoje 70. urodziny.

Polecamy także: Nowy sondaż. Tylko jedna partia ma powody do zadowolenia

Z przykrością informuje że w dniu dzisiejszym 13.11.2021 odszedł od nas na wieczny spoczynek  Janusz Sztyber uczestnik pierwszej edycji The Voice Senior. Pogrążony w żałobie Szymonczytamy na profilu Pana Janusza Sztybera.

Polecamy także: Tego Gowin się nie spodziewał? Dostał mocne pytanie o TVP (wideo)

Z profilu artysty możemy się także dowiedzieć, że niestety w ostatnim czasie miał on problemy ze swoim zdrowiem. W dodatku zepsuciu uległ samochód Pana Janusza, na którego naprawę zorganizował zbiórkę.

Sporą popularność przyniósł mu przede wszystkim udział w programie muzycznym Telewizji Polskiej – „The Voice Senior”. To właśnie na scenie tego programu zaśpiewał piosenkę „Always On My Mind”, która dziś na YouTube ma ponad 600 tysięcy wyświetleń.

Nie żyje Janusz Sztyber

Nie żyje Janusz Sztyber – gwiazda i uczestnik programu rozrywkowego The Voice Senior, którego emisja odbywa się na antenie TVP2. Wiadomość o śmierci Janusza Sztybera została przekazana za pośrednictwem jego profilu na portalu społecznościowym Facebook. Artysta pod koniec listopada obchodziłby swoje 70. urodziny.

Polecamy także: Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

Z przykrością informuje że w dniu dzisiejszym 13.11.2021 odszedł od nas na wieczny spoczynek  Janusz Sztyber uczestnik pierwszej edycji The Voice Senior. Pogrążony w żałobie Szymonczytamy na profilu Pana Janusza Sztybera.

Janusz Sztyber zasłynął w ostatnim czasie przede wszystkim z występów w programie „The Voice Senior” w TVP, na którego scenie w 2019 roku był jednym z finalistów 1. edycji.

Polecamy także: Tusk mocno do Morawieckiego. Bezlitosna odpowiedź Patryka Jakiego

Mam mikrofon studyjny i komputer. Nagrałem już dwieście parę piosenek i każda z nich mówi coś o mnie. Każda jest kawałkiem mojego życia. Uwielbiam życie testować. Jeszcze jeden kroczek – większy, mniejszy, ale zobaczymy co się stanie. Nie boję się ryzykować. I chociaż wiem, że mogę się spalić, jednak wsadzę palucha – mówił Pan Janusz.

– Tym właśnie jest dla mnie The Voice Senior – tą krawędzią, na którą chcę wejść i zobaczyć co dalej. Program jest po to, że taki stary dziad jak ja, który ma 67 lat, wyjdzie i zaśpiewa. Ma szansę się pokazać. A jeśli potrafi, a wierzę, że potrafi, to ludzie, dlaczego mam wam nie śpiewać?tłumaczył.

Źródło: TVP.info, Fb

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne