Niefortunna wypowiedź Neumanna o TVN. Wszystko się nagrało (wideo)

Nagranie z Tarnowa, na którym zarejestrowano wypowiedź Sławomira Neumanna trafiło do sieci. Całość z wizyty znanego polityka Platformy Obywatelskiej została opublikowana za pośrednictwem mediów społecznościowych – na Facebooku przez stronę „Video-kod”.
Z kolei fragmenty wypowiedzi trafiły na Twittera. Na jednym z nich poseł Platformy Obywatelskiej wypowiedział się na temat stacji telewizyjnej TVN i innych liberalnych mediów. Internautów ujął przede wszystkim sposób, w jaki parlamentarzysta określił wspomniane media.

Polecamy także: Tusk wraca do krajowej polityki. Bezlitosny komentarz Kaczyńskiego

Nagranie z Tarnowa i wypowiedź Sławomira Neumanna

Sławomir Neumann – polityk Platformy Obywatelskiej spotkał się w środę z wyborcami w Tarnowie. Popularny polityk wypowiadał się między innymi na temat sytuacji w jego ugrupowaniu. Warto bowiem przypomnieć, że jeszcze do niedawna Platforma Obywatelska przeżywała spory kryzys. W sondażach wyborczych Koalicja Obywatelska, na której czele stoi PO zdecydowanie traciła poparcie. Na drugim miejscu w badaniach poparcia wyprzedziła ją Polska 2050 Szymona Hołowni. Taki stan rzeczy zaczął się stopniowo zmieniać po powrocie Donalda Tuska, który powrócił nie tylko do krajowej polityki, lecz także do szefostwa w PO.

Polecamy również: Tomasz Kammel cudem uniknął śmierci. „To był anioł stróż”

Sławomir Neumann rozmawiał ze sympatykami swojego ugrupowania na wiele tematów dotyczących PO. W trakcie rozmowy poruszono między innymi temat dotyczący powrotu Donalda Tuska do polskiej polityki.

Rozmawiano również na temat przyczyn porażek wyborczych PO. Polityk powiedział między innymi o pytaniach skierowanych do Polaków na temat tego z czym się kojarzy Platforma. W tym aspekcie poseł powiedział:

Myśmy na przykład sprawdzali, co zostało po Platformie, po tych rządach. Jak pytaliśmy ludzi, co zostało, no z czym się kojarzy Platforma. Orliki, schetynówki,  autostrady i dalej nicmówił polityk.

Polecamy również: Kolejny znany poseł odchodzi z PO. To cios dla Borysa Budk

Zwrócił także przy tym uwagę na nazewnictwo programów Prawa i Sprawiedliwości. – Oni nazywają nawet coś co nie powstaje – mieszkanie plus, którego nie mamówił polityk.

W trakcie dyskusji padł również wątek dotyczący stacji TVN i liberalnych mediów.

– O tych emocjach mówię, o zwykłych kalkach. Jestem przekonany, że z taką uchwałą mógłby wyjść Borys, Rafał, Włodek Czarzasty czy Kosiniak. To by natychmiast dostali z TVN-u, innych naszych telewizji, naszych liberalnych mediów informację: No, ale wy to samo robicie, o czym w ogóle mówicie. (…) Nie straszcie PiS-em – przemawiał polityk.

Źródło: DoRzeczy,  Twitter

Polecamy także:

Tusk będzie mieć kłopoty? Ziobro zapowiada mu pozew

Mocna wymiana zdań także między Tuskiem a reporterem TVP. Poszło o syna szefa PO (wideo)

Tarczyński także mocno o Tusku do Kropiwnickiego. Cięte słowa europosła PiS (wideo)

Dziennikarka zapytała również Terleckiego o Tuska. Bezlitosna odpowiedź marszałka (wideo)

Andruszkiewicz bezlitosny także dla Tuska. Napisał to wprost o jego powrocie