Mocna riposta Ogórek do posła Platformy. Natychmiastowo ją przeprosił (wideo)

Magdalena Ogórek gościła w programie „Plan Dnia” Artura Łąckiego z Platformy Obywatelskiej. W pewnym momencie temat rozmowy padł na temat zarobków znanej dziennikarki publicznej telewizji, co wyraźnie nie spodobało się prowadzącej program.

Polecamy również: Awantura w TVP. Ogórek do posła PO: „Będzie mnie Pan jeszcze przepraszał” (WIDEO)

Magdalena Ogórek to jedna z bardziej popularnych dziennikarek Telewizji Polskiej. Od pewnego czasu widzowie publicznego nadawcy mogą ją oglądać w programie „Plan Dnia”.

Polecamy również: Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji

Prócz tego Ogórek jest także gospodynią takich programów jak „Minęła 20” oraz „W tyle wizji”. Do pewnego czasu dziennikarka pojawiała się również w roli prowadzącej program „W kontrze”, gdzie występowała w duecie z Jarosławem Jakimowiczem.

Trzeba podkreślić, że w ostatnim czasie na temat Magdaleny Ogórek jest głośno. W mediach społecznościowych jeszcze kilka dni temu niemałym zainteresowaniem cieszył się fragment nagrania z programu „Minęła dwudziesta”, gdzie dziennikarka starła się słownie z Tomaszem Lenzem z Platformy Obywatelskiej.

Polecamy również: To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko

Polityk największej formacji opozycyjnej zwrócił uwagę między innymi na zarobki dziennikarki Telewizji Polskiej. Podobna sytuacja miała miejsce w trakcie rozmowy Magdaleny Ogórek z Arturem Łąckim.

Magdalena Ogórek kontra Artur Łącki

Pani redaktor, Pani przez dwa lata pandemii dostawała co miesiąc pensję, pewnie wysoką, oczywiście należy się Pani. – powiedział Łącki.

Polecamy również: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

Panie pośle, wy macie chyba taki oblig partyjny, bo ja już któryś raz słyszę ten argument. Chciałabym tylko przypomnieć, że by to było dla Pana jasne, bo mi się nie podobają te aluzje. Tomasz Lis siedząc w tym studiu zarabiał 100 tysięcy za jeden program, zarabiał 400 tysięcy miesięcznie, to tylko dla waszej informacji, za waszych rządówmówiła Ogórek.

Polecamy również: Wpadka Tuska? Polityk wrzucił zdjęcie z mamą. Internauci byli bezlitośni (FOTO)

Więc przestańcie już docinać dziennikarzom Telewizji Polskiej odnośnie naszych pensjipowiedziała Magdalena Ogórek.

Jeżeli Pani poczuła się  urażona, to serdecznie przepraszam, bo nie to miałem na myśli. Uważam, że się Pani należą pieniądze, bo Pani pracuje i nie ma żadnej dyskusji… – odpowiedział polityk.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Nie żyje gwiazda programu TVP. Szokujące okoliczności śmierci

Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalny wynik jednej partii

Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)

Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)