Awantura w TVP. Skandaliczne zachowanie posła PO: „dziecko, uspokój się” (wideo)

Bardzo gorąca dyskusja powstała w programie „Minęła 20” w TVP Info. Gościami Bartłomieja Graczaka byli Tomasz Lenz z Platformy Obywatelskiej oraz również Robert Gontarz z Prawa i Sprawiedliwości. Goście programu i prowadzący rozmawiali na temat wniosku rozpatrywanego przez Trybunał Konstytucyjny.

Polecamy także: Tusk wraca do krajowej polityki. Bezlitosny komentarz Kaczyńskiego

Trybunał Konstytucyjny rozpatrywał wniosek premiera Mateusza Morawieckiego, dotyczący ustalenia zależności polskiego prawa konstytucyjnego i prawa unijnego. Ostatecznie Trybunał nie wydał orzeczenia w tej sprawie i ogłosił przerwę do czwartku do godziny 13.00.

Gorąca dyskusja w „Minęła 20” w TVP

We wtorek jednym z głównych tematów w mediach stał się wątek rozprawy Trybunału Konstytucyjnego, który rozpatrywał wniosek szefa polskiego rządu, który dotyczy ustalenia zależności polskiego prawa konstytucyjnego i prawa unijnego. Ostatecznie Trybunał Konstytucyjny nie wydał orzeczenia w tej sprawie i ogłosił przerwę do czwartku do godziny 13.00. Ten temat został poruszony również w trakcie rozmowy w programie „Minęła 20” w TVP Info. Gościami Bartłomieja Graczaka byli między innymi Tomasz Lenz z Platformy Obywatelskiej oraz również Robert Gontarz z Prawa i Sprawiedliwości.

Polecamy również: Tomasz Kammel cudem uniknął śmierci. „To był anioł stróż”

Prowadzący program wskazywał na przykłady, podobnych sytuacji w innych krajach.Taka narracja nie spodobała się Tomaszowi Lenzowi z Platformy Obywatelskiej, który zaatakował dziennikarza pytając, czy ten „ma legitymację PiS-u”. Po tych słowach Bartłomiej Graczak zwrócił uwagę przedstawicielowi Platformy Obywatelskiej.

Do poważnego sporu słownego doszło też między Tomaszem Lenzem, a reprezentującym w dyskusji Prawo i Sprawiedliwość posłem Robertem Gontarzem. – Jest pan śmieszny, śmieszny – mówił Gontarz. – Niech się pan uspokoi. Oj dziecko, dziecko, uspokój się, naprawdę – odparł Tomasz Lenz.

Polecamy również: Kolejny znany poseł odchodzi z PO. To cios dla Borysa Budki

Trybunał ogłosił przerwę

Trybunał Konstytucyjny rozpatrywał wniosek premiera Mateusza Morawieckiego we wtorek. Dotyczy on ustalenia zależności polskiego prawa konstytucyjnego i prawa unijnego. Ostatecznie Trybunał nie wydał orzeczenia w tej sprawie i ogłosił przerwę do czwartku do godziny 13.00.

Źródło: DoRzeczy, Twitter, TVP

Polecamy także:

Tusk będzie mieć kłopoty? Ziobro zapowiada mu pozew

Mocna wymiana zdań także między Tuskiem a reporterem TVP. Poszło o syna szefa PO (wideo)

Tarczyński także mocno o Tusku do Kropiwnickiego. Cięte słowa europosła PiS (wideo)

Dziennikarka zapytała również Terleckiego o Tuska. Bezlitosna odpowiedź marszałka (wideo)

Andruszkiewicz bezlitosny także dla Tuska. Napisał to wprost o jego powrocie