Tego Kurdej-Szatan mogła się nie spodziewać. Gorzkie słowa Wiśniewskiego w jej sprawie

Michał Wiśniewski w jednym z wywiadów postanowił odnieść się do niedawnej sytuacji związanej z Barbarą Kurdej-Szatan. Aktorka w zeszłym tygodniu opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych bardzo kontrowersyjny wpis, w którym to odniosła się do polskiej Straży Granicznej.

Polecamy także: Tusk mocno do Morawieckiego. Bezlitosna odpowiedź Patryka Jakiego

W związku z tym nad aktorką nagromadziło się czarnych chmur. Negatywne komentarze napływały z wielu stron, lecz nie zabrakło także tych, które w tej sytuacji postanowiły bronić celebrytki znanej między innymi z serialu „M jak Miłość”.

Mimo wszystko najbardziej wstrząsające jak do tej pory dla Barbary Kurdej-Szatan mogły być dwie wiadomości. Pierwsza to wpis prezesa Jacka Kurskiego o zakończeniu współpracy z nią przez TVP oraz druga na temat rozpoczęcia dochodzenia przez prokuraturę w sprawie kontrowersyjnego wpisu.

Polecamy także: Tego Gowin się nie spodziewał? Dostał mocne pytanie o TVP (wideo)

B. Kurdej-Szatan nie bedzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br.zapowiedział prezes Telewizji Polskiej.

Z kolei w wywiadzie dla „Faktu” do sytuacji związanej z Barbarą Kurdej-Szatan odniósł się Michał Wiśniewski. Co na ten temat powiedział znany polski piosenkarz?

Michał Wiśniewski o wpisie Barbary Kurdej-Szatan

Znany piosenkarz – Michał Wiśniewski w wywiadzie dla „Faktu” odniósł się do ostatnich kontrowersji powstałych wokół Barbary Kurdej-Szatan. Piosenkarz mówił o konsekwencjach popełnianych zachowań.

Polecamy także: Nowy sondaż. Tylko jedna partia ma powody do zadowolenia

Ja w sprawach politycznych swoje zdanie zachowuje dla siebie. Jeśli chciałbym to zmienić, musiałbym uczestniczyć w życiu politycznym. Musimy pamiętać, że zawsze będziemy ponosić konsekwencje swoich zachowań, wypowiadając się politycznie, bo nie oszukujmy się, że te słowa ku… sprawiły, że był to trochę polityczny wpismówił piosenkarz.

Mimo wszystko jego zdaniem aktorka może odżyć w innym serialu lub telewizji, a może i w tej samej stacji, lecz za pewien dopiero czas.

Polecamy także: Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

Sam kiedyś robiłem to bardziej nonszalancko, też byłem blokowany, a później odblokowywany w różnych telewizjach. Myślę, że Basia powinna wziąć na wstrzymanie. Dziś jest uśmiercona, ale odżyje w innym serialu, w innej telewizji, albo tej samej telewizji w innym czasiepowiedział.

Basia jest osobą dorosłą i powinna zdawać sobie sprawę, że jeżeli wyraziła swój pogląd w ten, a nie inny sposób, mając zasięgi większe niż niejedna telewizja i prasa, bo ogląda ją półtora miliona ludzi, odbije się to szerokim echem. To zaś oznacza, że musi ponieść tego konsekwencje. Czy one są adekwatne… nie sądzę, ale na tym polega życie” – zakończył.

Źródło: Plejada, Radio Zet 

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne