Szczerba mocno nt. Marszu Niepodległości. Bezlitosna riposta Patryka Jakiego

Marsz Niepodległości: Michał Szczerba z Koalicji Obywatelskiej za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do Marszu Niepodległości. Na wpis popularnego polityka opozycji postanowił odpowiedzieć europoseł z ramienia Solidarnej Polski – Patryk Jaki.

Polecamy także: Tusk mocno do Morawieckiego. Bezlitosna odpowiedź Patryka Jakiego

Wczoraj – 11 listopada – ulicami Warszawy przeszedł Marsz Niepodległości. Przed jego przeprowadzeniem nie zabrakło kontrowersji i pytań na temat tego, w jakiej formie i czy w ogóle odbędzie się wydarzenie, które od wielu lat jest elementem świętowania odzyskania przez Polskę niepodległości. Głos na temat Marszu Niepodległości zabrał za pośrednictwem mediów społecznościowych między innymi Robert Bąkiewicz.

– Dzisiejszy #MarszNiepodległości to wielki sukces wszystkich, którzy bronią suwerenności państwa polskiego, a klęska wszystkich, którzy tą suwerenność atakują i chcą ją oddawać obcym. Jest siła w naszym Narodzie do walki w obronie niepodległości – napisał prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Polecamy także: Tego Gowin się nie spodziewał? Dostał mocne pytanie o TVP (wideo)

Na temat marszu nie zabrakło jednak także negatywnych komentarzy. Jeden z nich opublikował między innymi redaktor naczelny portalu Onet – Bartosz Węglarczyk. Oprócz niego do Marszu Niepodległości postanowił się odnieść także za pośrednictwem Twittera poseł – Michał Szczerba.

Marsz Niepodległości: Michał Szczerba o Marszu Niepodległości i riposta Jakiego

Michał Szczerba z Koalicji Obywatelskiej za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do Marszu Niepodległości. W swoim wpisie polityk odniósł się do „informacji mieszkańców Saskiej Kępy o patriotach wracających z błoni stadionu”.

Polecamy także: Nowy sondaż. Tylko jedna partia ma powody do zadowolenia

Na wpis popularnego polityka opozycji postanowił odpowiedzieć europoseł z ramienia Solidarnej Polski – Patryk Jaki.

Mieszkańcy Saskiej Kępy informują. „Patrioci” wracając z błoni Stadionu masowo szturmują alkohole 24. Strach wyjść po bułkę. #MarszNienawiścinapisał Michał Szczerba.

Na jego wpis w następujący sposób odpowiedział Patryk Jaki.

Polecamy także: Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

Za to do ubikacji Pana Posła puszczą bez kolejkinapisał europoseł Solidarnej Polski publikując zarzut ekranu artykułu Rzeczpospolitej pt. „Szczerba z immunitetem do toalety bez kolejki”.

 

Źródło: Rzeczpospolita, Twitter

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne