Zaskakujące słowa Wiśniewskiego o Kaczyńskim. Mało kto się tego spodziewał (wideo)

Michał Wiśniewski pewien czas temu wypowiedział się na temat prezesa PiS – Jarosława Kaczyńskiego. Znany piosenkarz zdecydowanie jest nastawiony sceptycznie do poczynań dzisiejszej władzy.
Polecamy także: Trzaskowski o swoim wzroście. Zaskakujące słowa prezydenta Warszawy (wideo)
Mimo wszystko w jednym z wywiadów postanowił nieco w szerszym kontekście wypowiedzieć na temat wicepremiera oraz prezesa PiS – Jarosława Kaczyńskiego. Muzyk na temat polityka wypowiedział się w telewizji Polsat w programie Agnieszki Gozdyry – „Skandaliści”. Słowa lidera zespołu „Ich Troje” mogą zaskoczyć niejedną osobę.

Michał Wiśniewski o prezesie PiS

Michał Wiśniewski to przede wszystkim lider zespołu „Ich Troje”. O piosenkarzu było głośno na samym początku nowego milenium. To wówczas życie prywatne gwiazdora było śledzone przez miliony Polaków. W dodatku piosenkarz wziął udział w programie reality show „Jestem jaki jestem”.
To tam kamera 24 godziny na dobę śledziła i uwieczniała jego życie. Z kolei w ostatnich latach Michał Wiśniewski stracił na blasku. W dodatku popadł w długi i problemy, które na szczęście ma już za sobą. Aktualnie piosenkarz co pewien czas stara się pokazywać w telewizji i udzielać wywiadów.

Polecamy także: Nowy sondaż: PiS liderem ze sporą przewagą nad partiami Tuska i Hołowni

Pewien czas temu Michał Wiśniewski udzielił wywiadu dla Agnieszki Gozdyry w telewizji Polsat. Jednym z tematów rozmowy był między innymi wątek dotyczący prezesa Prawa i Sprawiedliwości, a więc Jarosława Kaczyńskiego, którego formacja polityczna rządzi w Polsce od roku 2015 do dziś.

Wypowiedział się także na temat prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Przyznał, że jego zdaniem polityk jest „geniuszem”.
Polecamy także: Beata Kozidrak zatrzymana przez policję. Szokujący powód
Dla mnie Kaczyński jest geniuszem, tak te klocki poukładać, chłopa, robotnika i inteligenta pracującego. To naprawdę trzeba być geniuszem. Nie pozostaje nam nic innego, jak pokornie czekać, bo jak widać Polacy nie jednoczą się w takich sytuacjach. Nie pozostaje nam nic innego, jak pokornie czekać, bo jak widać Polacy nie jednoczą się w takich sytuacjach. Największa demonstracja, jaka się odbyła, to 50 tysięcy osób, to przypominam,  że tyle przychodzi na mecz piłkarski. I najwyraźniej jest nam dobrze – mówił Michał Wiśniewski. 

Nagranie z wypowiedzią piosenkarza poniżej:

Źródło: OnPress / You Tube

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił także Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź

Polska także pogrążona w smutku. Nie żyje legendarny polski aktor