Kibice nie wytrzymali. W ten sposób zaregowali na wystąpienie Gowina (wideo)

Memoriał Huberta Wagnera: Jarosław Gowin wygwizdany przez kibiców na Tauron Arenie w Krakowie. Wicepremier w trakcie swojej przemowy wspomniał przede wszystkim o legendarnej drużynie Huberta Wagnera w siatkówce, którzy przed laty dokonali pierwszych znaczących sukcesów w tej dyscyplinie reprezentując Polskę.

Polecamy także: Tusk wraca do krajowej polityki. Bezlitosny komentarz Kaczyńskiego

Niestety przemowa szefa Porozumienia została zagłuszona przez gwiazdy ze strony zgromadzonych w hali kibiców, którzy pierwszy raz od dawna tak licznie mogli na żywo dopingować reprezentantów Polski w siatkówce.

Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, to impreza, która od 2003 roku odbywa się regularnie tuż przed najważniejszymi imprezami siatkarskim w danym roku. Jednym z jej celów jest przygotowanie kadry reprezentacji Polski przed wspomnianymi turniejami. W turnieju biorą udział cztery drużyny. W tym roku reprezentacja Polski mierzyła się z kadrami Azerbejdżanu, Norwegii oraz także Egiptu. Wszystkie spotkania przez biało-czerwonych zakończyły się wygraną i tym samym zwycięstwem w całym turnieju.

Memoriał Huberta Wagnera: Jarosław Gowin wygwizdany

Polecamy również: Tomasz Kammel cudem uniknął śmierci. „To był anioł stróż”

Po drugim spotkaniu reprezentacji Polski siatkarzy w Krakowie zaplanowano małą uroczystość. Na parkiecie boiska pojawili się dawni reprezentanci Polski w siatkówce, którzy za czasów Huberta Wagnera zdobywali tytuł mistrzów świata oraz złote medale igrzysk olimpijskich. Byli siatkarze odebrali Medale 100-lecia Odzyskania Niepodległości przyznane przez premiera Mateusza Morawieckiego z rąk Jarosława Gowina. W trakcie uroczystości głos zabrał szef Porozumienia. Niestety przemowa polityka została zagłuszona przez gwiazdy zgromadzonych na hali kibiców siatkówki.

 – Drużyna Huberta Wagnera to byli gladiatorzy. Do dziś jesteśmy z was dumni. Dzięki waszemu przykładowi nasza siatkówka odnosi teraz sukcesy. Mamy teraz też prawdziwych gladiatorów. Lećcie do Tokio po złoty medalmówił Gowin, którego słowa nie były w stanie przebić się przez rozjuszony tłum kibiców.

Polecamy również: Kolejny znany poseł odchodzi z PO. To cios dla Borysa Budki

Mimo wszystko pocieszeniem dla Jarosława Gowina może być fakt, iż nie jest on pierwszym politykiem w ten sposób potraktowanym przez kibiców. Wcześniej w podobny sposób w trakcie mistrzostw świata w siatkówce został potraktowany Donald Tusk. Z kolei na mistrzostwach Europy w piłce ręcznej podobny los spotkał Beatę Szydło.

Źródło: Fakt

Polecamy także:

Tusk będzie mieć kłopoty? Ziobro zapowiada mu pozew

Mocna wymiana zdań także między Tuskiem a reporterem TVP. Poszło o syna szefa PO (wideo)

Tarczyński także mocno o Tusku do Kropiwnickiego. Cięte słowa europosła PiS (wideo)

Dziennikarka zapytała również Terleckiego o Tuska. Bezlitosna odpowiedź marszałka (wideo)

Andruszkiewicz bezlitosny także dla Tuska. Napisał to wprost o jego powrocie