Zakłócili spotkanie z marszałek Witek. Takiej reakcji się nie spodziewali (wideo)

Marszałek Sejmu – Elżbieta Witek pojawiła się w Lesznie. W trakcie jej przemówienia niespodziewanie tuż za jej plecami pojawiło się dwóch mężczyzn. Trzymali oni w rękach flagę Unii Europejskiej. Bardzo szybko zwróciła się do nich Marszałek Sejmu.

Polecamy także: Zbigniew Zamachowski uderza w PiS. Mocne słowa znanego aktora

Politycy Prawa i Sprawiedliwości te wakacje spędzają bardzo aktywnie. Chodzi tu przede wszystkim o promowanie rozwiązań zawartych w „Nowym Ładzie”. Rząd przedstawia go w samych pozytywach, lecz mimo wszystko nie brak jest negatywnych zdań na jego temat także wewnętrz obozu Zjednoczonej Prawicy.

Marszałek Sejmu – Elżbieta Witek w Lesznie

Pierwszy miesiąc wakacji w polskiej polityce przebiega bardzo aktywnie. Do polskiej polityki powrócił były premier i także jednocześnie były przewodniczący Rady Europejskiej – Donald Tusk. Jego powrót spowodował spore ożywienie po stronie polityków, działaczy i także sympatyków Platformy Obywatelskiej. Świadczą o tym choćby ostatnie sondaże, które w przypadku Koalicji Obywatelskiej, na której czele stoi PO – dają zdecydowane wzrosty tej formacji politycznej.

Polecamy także: Cenckiewicz odpowiada Rosatiemu ws. FOZZ. Mocne słowa historyka

Nie próżnują również politycy Zjednoczonej Prawicy. Wśród nich jest między innymi Elżbieta Witek. Marszałek Sejmu w ostatnią sobotę spotkała się z mieszkańcami Leszna.

W trakcie spotkania z udziałem Elżbiety Witek doszło do zakłócenia jej wystąpienia. W pewnym momencie Marszałek Sejmu zorientowała się, że coś się dzieję tuż za jej plecami. Okazało się, że są za nią dwaj mężczyźni, którzy trzymali flagę Unii Europejskiej. Elżbieta Witek poprosiła ich, aby podeszli bliżej. – Proszę wyjść tutaj, przecież to jest oczywiste, że Polska należy do Unii Europejskiej. Cóż w tym dziwnegopowiedziała polityk Prawa i Sprawiedliwości.

Po chwili marszałek zwróciła uwagę, że szkoda, że nie ma także flagi Polski

Polecamy także: Tusk mocno o ministrze edukacji. Bezlitosna riposta Czarnka: „To se ne vrati”

Jeszcze jakby była flaga biało-czerwona, to by było superdodała polityk i przerwała swoje przemówienie, aby powiedzieć kilka słów o Unii.Głosowałam za tym, zabiegaliśmy o to, żeby być w Unii Europejskiej. Bardzo się z tego cieszymy, dlatego zabiegaliśmy o te 770 mld., które jak pan wie, opozycja próbowała nam zablokować. Ale udało sięmówiła.

To nie pierwsza sytuacja, w której przemówienie marszałek Sejmu zostało zakłócone. Wcześniej podobna sytuacja miała miejsce w Otyniu w województwie lubuskim. Wówczas grupa zgromadzonych przeciwników polityk skandowała takie hasła jak między innymi „konstytucja” czy „wolne sądy”.

Źródło: wp, Onet

Polecamy także: 

Chłopiec zaczął ziewać w trakcie przemowy Tuska. Nagle również zniknął ze sceny (wideo)

Awantura w TVP o 500 plus. Mocne słowa także Klarenbacha do posła PO (wideo)

Tragiczna śmierć polskiego księdza we Włoszech. Miał 63 lata

Atak nożownika w Warszawie. Są ranni

Mocne słowa także Elżbiety Witek do KOD. Marszałek powiedziała im to wprost (wideo)