Atak nożownika w Warszawie. Są ranni

Galeria Arkadia w Warszawie – to tam w godzinach wieczornych w sobotę doszło do wstrząsającej sytuacji. Monitoring budynku, lecz również osoby przebywające w tym czasie w galerii zarejestrowały moment przerażającej bójki, w której udział miało brać trzech mężczyzn, co wynika ze wstępnych informacji.

Polecamy również: Tomasz Kammel cudem uniknął śmierci. „To był anioł stróż”

Dwóch uczestników awantury trafiło do szpitala. Z informacji medialnych wynika, że napastnik w trakcie zajścia miał użyć ostrego narzędzia lub noża. Poszkodowani mężczyźni trafili do szpitala z ranami, które nie zagrażają ich życiu. Z kolei sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

Galeria Arkadia w Warszawie: Bójka i atak nożownika

W sobotę około godziny 19.00 w galerii handlowej „Arkadia” w Warszawie przy al. Jana Pawła II doszło do bójki między trzema mężczyznami. Jeden z nich miał w jej trakcie ranić dwóch pozostałych, którzy ponieśli z tego powodu rany.

Polecamy również: Tomasz Kammel cudem uniknął śmierci. „To był anioł stróż”

Na miejscu są obecni policjanci, sprawa jest cały czas w toku. Na razie mogę jedynie potwierdzić, że rzeczywiście w galerii doszło do bójki pomiędzy osobami i ugodzenia nożem. Dwie osoby zostały już przewiezione do szpitalainformowała niedługo po zdarzeniu w rozmowie z Faktem Monika Nawrot z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawca miał do tego doprowadzić przy użyciu ostrego narzędzia lub noża. Po bójce zbiegł z miejsca zdarzenia. Poszukuje go policja. Informacja na ten temat została potwierdzona przez policję o czym poinformował „Super Express” w rozmowie z sierż. sztab. Monika Nawrot, oficer prasowy Komendy Stołecznej Policji.

 – Około godz. 19 miała miejsce szarpanina między trzema mężczyznami. Jeden z nich dźgnął ostrym narzędziem dwóch pozostałych. Mężczyźni trafili do szpitala z powierzchownymi obrażeniamipoinformowała „Super Express” sierż. sztab. Monika Nawrot, oficer prasowy Komendy Stołecznej Policji.

Polecamy również: Kolejny znany poseł odchodzi z PO. To cios dla Borysa Budka

Na ten moment policja nie podała powodów, które miały doprowadzić do wstrząsającej bójki w warszawskiej galerii handlowej.

Co do tej pory wiadomo?

Do bójki doszło w galerii Arkadia w Warszawie przy al. Jana Pawła II. W zajściu przy sklepach udział brało trzech mężczyzn. Jeden z nich miał wobec dwóch użyć ostrego narzędzia lub noża. Ranni mężczyźni trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Z kolei mężczyzna, który ich ranił zbiegł z miejsca bójki i jest poszukiwany przez policję.

Źródło: Fakt, Polsat News

Polecamy także:

Tusk będzie mieć kłopoty? Ziobro zapowiada mu pozew

Mocna wymiana zdań także między Tuskiem a reporterem TVP. Poszło o syna szefa PO (wideo)

Tarczyński także mocno o Tusku do Kropiwnickiego. Cięte słowa europosła PiS (wideo)

Dziennikarka zapytała również Terleckiego o Tuska. Bezlitosna odpowiedź marszałka (wideo)

Andruszkiewicz bezlitosny także dla Tuska. Napisał to wprost o jego powrocie