Niecodzienna sytuacja w Sejmie. Marszałek Witek wprost zakpiła z posłów opozycji (WIDEO)

Marszałek Elżbieta Witek zakpiła z posłów opozycji w Sejmie? Nagranie trafiło do sieci.

Do niecodziennej sytuacji doszło w Sejmie. W trakcie obrad z sejmowej mównicy przemawiał Łukasz Schreiber z Prawa i Sprawiedliwości. W pewnym momencie na sali obrad Sejmu słychać było jak części posłów zaczęła skandować hasło „drożyzna”. Następnie politycy opozycji podnieśli do góry kartki z hasłem „PiS = Drożyzna”. W tej sytuacji zaregować postanowiła marszałek Elżbieta Witek.

Polecamy także: Nowy sondaż. Zmiany poparcia u PiS-ZP oraz KO

Platforma Obywatelska ruszyła z akcją na temat drużyny w trakcie rządów Prawa i Sprawiedliwości. W związku z tym między innymi na kanale Platformy w serwisie YouTube znalazł się krótki spot, na którym widać banery z hasłem „PiS = Drożyzna” ciągnięte przez samochody lub stojące w często uczęszczanych miejscach.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Na tym jednak działania największej formacji opozycyjnej w Sejmie się nie kończą. Wczoraj w Sejmie na sali posiedzeń posłowie wnieśli kartony z napisami „PiS = Drożyzna” na czerwonym tle. Pojawił się także duży baner podobnych do tych, które można spotkać choćby na imprezach sportowych.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

W trakcie przemówienia Łukasza Schreibera z Prawa i Sprawiedliwości politycy opozycji podnieśli swoje kartki z hasłem. W tej sytuacji zaregowała marszałek Sejmu Elżbieta Witek, która zaczęła instruować polityków, co do tego, w jaki sposób i jak długo mają oni trzymać kartki z głoszonym hasłem. Nagranie z tego momentu trafiło do sieci.

Marszałek Elżbieta Witek zakpiła z posłów opozycji w Sejmie? Nagranie trafiło do sieci

Do niecodziennej sytuacji doszło w Sejmie. W trakcie obrad z sejmowej mównicy przemawiał Łukasz Schreiber z Prawa i Sprawiedliwości, który zwrócił się do posłów opozycji.

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

– To, co państwo pokazaliście, to szczyt waszych umiejętności. Tego rodzaju umiejętności, tego rodzaju dziecinada to jest właśnie szczyt umiejętności – mówił polityk PiS. W tym czasie opozycja skandowała „drożyzna, drożyzna”.

Następnie politycy opozycji podnieśli do góry kartki z hasłem „PiS = Drożyzna”. W tej sytuacji zaregować postanowiła marszałek Elżbieta Witek.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

– Proszę państwa wyżej, bo nie widać, jeszcze wyżej… o właśnie super! I proszę tak trzymać cały czas – mówiła Elżbieta Witek a po chwili dodała:

– No ale jak proszę państwa? Już ręce bolą? – powiedziała marszałek Sejmu.

 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy