„Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Adam Bodnar wziął udział w Wiecu Przyzwoitości na Skwerze Władysława Bartoszewskiego, który odbył się 11 listopada bieżącego roku.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Kontrowersyjne słowa Ochojskiej o Andrzeju Dudzie. Marek Jakubiak nie wytrzymał (WIDEO)

Były Rzecznik Praw Obywatelskich w trakcie swojego wystąpienia powiedział między innymi o wydarzeniach, które prawdopodobnie „będą kuły w oczy” na „Moście Poniatowskiego czy w okolicach Stadionu Narodowego”. Są to miejsce, w których przechodził Marsz Niepodległości, co możemy dowiedzieć się między innymi ze strony marszniepodleglosci.pl.

11 listopada o godzinie 14:25 ruszymy z Ronda Dmowskiego, aby uczcić święto odzyskania przez Polskę niepodległości. Trasa będzie podobna jak w latach poprzednich. Ruszymy z Ronda im. Romana Dmowskiego Alejami Jerozolimskimi, Mostem Poniatowskiego, następnie skręcamy na Wał Międzyszyński skąd po kilkuset metrach skręcając w prawo wchodzimy na Błonia Stadionu Narodowego. – czytamy na stronie Marszu Niepodległości.

Polecamy także: Kłopoty byłej prezes SN? Nieoficjalnie: Będą zarzuty dla Gersdorf

Fragment nagrania z wypowiedzi Adama Bodnara trafił do internetu, gdzie zyskał na popularności między innymi na Twitterze. Nagranie na swoim profilu opublikował między innymi Sławomir Jarzębowski z salon24.pl. Skomentował go między innymi były poseł z ramienia Kukiz’15 – Marek Jakubiak, który postanowił wezwać byłego Rzecznika Praw Obywatelskich do przeprosin.

Marek Jakubiak do Adama Bodnara

Znowu będziemy oglądali te sceny, które prawdopodobnie będą nas kuły w oczy i będzie nam bardzo przykro z tego powodu, co tam się zdarzy – czy to na Moście Poniatowskiego czy w okolicach Stadionu Narodowego. Myślę, że wszyscy przeżywamy podobną traumę co roku – mówi Adam Bodnar na nagraniu, które krąży w mediach społecznościowych.

POLECAMY TAKŻE: Trzaskowski o Marszu Niepodległości. Padły zaskakujące słowa

Do słów byłego KPO odniósł się za pośrednictwem swojego konta na Twitterze Marek Jakubiak, który napisał krótko:

Bodnar, przeproś! – napisał były poseł na swoim Twitterze.

Na temat przebiegu obchodów Święta Niepodległości w Polsce głos zabrała także policja.

Polecamy także: Spięcie z Tuskiem w Piasecznie. Mężczyzna nie gryzł się w język (WIDEO)

Na wstępnie mogę powiedzieć, że nie odnotowaliśmy żadnych poważnych incydentów w naszym kraju. Polacy świętowali dzień odzyskania niepodległości w duchu patriotycznym – powiedział na konferencji prasowej Mariusz Ciarka, rzecznik Komendy Głównej Policji.

 

 

 

Źródło: Twitter, DoRzeczy, marszniepodleglosci.pl

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski