Była gwiazda TVP zwróciła się do Kurdej-Szatan. Powiedziała to wprost

Maria Sadowska za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła odnieść się do Barbary Kurdej-Szatan, na której temat w ostatnim czasie jest bardzo głośno. Piosenkarka zrobiła to za pośrednictwem posta, który opublikowała na portalu społecznościowym Instagram. Na samym wstępie Sadowska wspomniała o kryzysie humanitarnym na granicy. W swojej publikacji odniosła się także do Barbary Kurdej-Szatan. Co powiedziała na temat aktorki?

Polecamy także: Nowy sondaż. Tylko jedna partia ma powody do zadowolenia

Maria Sadowska może być dobrze znana przede wszystkim widzom Telewizji Polskiej To właśnie na antenie publicznej telewizji występowała jako jeden z trenerów w programie „The Voice of Poland”. Prócz bycia piosenkarką Maria Sadowska jest także reżyserem. W ostatnim czasie widzowie mogli obejrzeć film „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, gdzie właśnie reżyserem była Maria Sadowska. Od 2017 jej mężem jest lider alternatywnego zespołu reggae No Logo Adrian Łabanowski.

Polecamy także: Tego Gowin się nie spodziewał? Dostał mocne pytanie o TVP (wideo)

Z kolei Barbara Kurdej-Szatan w ostatnich dniach zyskała na popularności za sprawą swojego wpisu, w którym to w kontrowersyjny sposób odniosła się do polskiej Straży Granicznej. Aktorka musiała w tej sytuacji zmierzyć się z wieloma negatywnymi komentarzami i opiniami. Nie brak jednak także głosów wsparcia dla aktorki.

Maria Sadowska o Barbarze Kurdej-Szatan

Maria Sadowska za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła odnieść się do Barbary Kurdej-Szatan, na której temat w ostatnim czasie jest bardzo głośno. Piosenkarka zrobiła to za pośrednictwem posta, który opublikowała na portalu społecznościowym Instagram. Na samym wstępie Sadowska wspomniała o kryzysie humanitarnym na granicy. W swojej publikacji odniosła się także do Barbary Kurdej-Szatan. Z wpisu wynika jasno, że piosenkarka wspiera Barbarę Kurdej-Szatan.

Polecamy także: Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

Kochani! Kryzys Humanitarny na granicy trwa. My tu sobie siedzimy bezpieczni, zadowoleni, syci i ogrzani – tam ludzie umierają na mrozie. Są zdesperowani. To mogliśmy być My! To byliśmy MY jeszcze niecałe 80 lat temu gdy tez uciekaliśmy przed wojną i głodem . Specjalnie zamieszczam to piekne zdjęcie bo wiem , ze ono będzie się lepiej „klikać” niż zdjęcie uchodźców w lesie. Poza tym pochodzi z nie tak dawnych czasów kiedy dało się jeszcze spać spokojnie…. – napisała Maria Sadowska.

Zachęcam wszystkich do polubienia profilu @annaalboth wspaniałej polskiej aktywistki, która bezinteresownie jest na granicy cały czas i zamieszcza relacje z pierwszej ręki, codziennie ryzykując utratę wolności choć jest mamą 2 jki dzieci. Proszę zaobserwujcie jej profil, nagłaśniajcie sprawę wśród nieprzekonanychczytamy na profilu Marii Sadowskiej.

Polecamy także: Tusk mocno do Morawieckiego. Bezlitosna odpowiedź Patryka Jakiego

Chciałam tez powiedzieć, że murem staje za Basią Kurdej Szatan, która nie wytrzymała i powiedziała co myśli, a teraz wylewa się na nią fala hejtu i krytyki. Czy naprawdę tolerujemy to że dzieci płaczą z zimna w naszych lasach ale nie tolerujemy, że ktoś zaprotestował w gniewie i powiedział kilka słów za dużo ….tzw. Celebrytki a szczególnie kobiety maja być miłe i ładne i siedzieć cicho. Basia jestem z Tobą nie daj się !!!!napisała Maria Sadowska.

Źródło: Instagram, dziennik

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne