Anna Mucha nie wytrzymała. Zabrała głos nt. Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan i Anna Mucha to aktorki, które widzowie telewizyjnych produkcji mogą znać przede wszystkim z serialu „M jak Miłość”, którego produkcja od wielu już lat odbywa się na antenie Telewizji Polskiej. Na temat pierwszej wymienionej aktorki w ostatnim czasie jeszcze szczególnie głośno. Wszystko to za sprawą jej niedawnego wpisu, w którym to odniosła się do polskiej Straży Granicznej.

Polecamy także: Nowy sondaż. Tylko jedna partia ma powody do zadowolenia

Barbara Kurdej-Szatan to aktorka-celebrytka, która sporą popularność zyskała przede wszystkim za sprawą gry w reklamach sieci komórkowej Play. Aktorka pojawiła się także na planie serialu „M jak Miłość”, gdzie dodatkowo jej rozpoznawalność poszła do góry. Kurdej-Szatan prócz gry w serialach i filmach ma na swoim koncie także występy w programach rozrywkowych. Jako prowadząca występowała w takich show jak „Kocham Cię Polsko”, „The Voice of Poland” oraz także „Dance Dance Dance”.

Polecamy także: Tego Gowin się nie spodziewał? Dostał mocne pytanie o TVP (wideo)

Z kolei już jako uczestniczka widownia może ją kojarzyć z programów „Taniec z gwiazdami” oraz także „Twoja twarz brzmi znajomo”. Aktorka bez wątpienia jest bardzo popularna. Sam jej profil na Instagramie jest śledzony przez 1.4 miliona obserwujących, co może robić wrażenie. Niestety w ostatnich dniach za aktorką ciągną się także czarne chmury. Wszystko to z powodu jej wpisu z zeszłego tygodnia, w którym to w kontrowersyjny sposób odniosła się do polskiej Straży Granicznej.

Polecamy także: Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

Z kolei w bieżącym tygodniu media obiegły słowa, które na temat swojej koleżanki z planu serialu „M jak Miłość” wypowiedziała Anna Mucha.

Barbara Kurdej-Szatan i Anna Mucha

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnich dniach zbiera dużo negatywnych komentarzy na swój temat w związku z jej wpisem, którym odniosła się do Straży Granicznej. W tym czasie na temat aktorki głos postanowiła zabrać Anna Mucha w rozmowie z portalem „Plotek”, która dobrze zna Kurdej-Szatan z planu serialu Telewizji Polskiej — „M jak Miłość”.

Polecamy także: Tusk mocno do Morawieckiego. Bezlitosna odpowiedź Patryka Jakiego

Basia jest wspaniałą kobietą, przyjaciółką i człowiekiem, którego chce się mieć przy boku. Wrażliwą, prawą, empatyczną i waleczną. Nigdy nie zostawi potrzebującej osoby samej. Nie przejdzie obojętnie… to ona miała odwagę w środku nocy zatrzymać samochód, by udzielić pierwszej pomocy kierowcy, który miał wypadek. To ona walczyła o kobiety i nasze prawo do godnego życia, wreszcie to Baśka stanęła za mną murem, kiedy tego potrzebowałam…zaczęła Mucha.

Jest etyczna, oddana i sprawia, ze świat i ludzie dookoła są lepsi. Bóg mi świadkiem, że zasługuje nie tylko na wszystkie te nagrody publiczności i dowody sympatii, ale także na to, żeby być wobec niej lojalnym i okazać wsparcie, kiedy tego potrzebujedodaje aktorka.

Źródło: Plotek

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne