Żona polityka PiS odpowiada Ochojskiej. Napisała to wprost

Magdalena Szefernaker – żona Pawła Szefernakera z Prawa i Sprawiedliwości za pośrednictwem mediów społecznościowych odniosła się do Janiny Ochojskiej.

Polecamy również: Rozłam w partii „Korwin”. Trzech posłów odchodzi

Żonę sekretarza stanu w MSWiA miały dotknąć słowa polskiej europoseł dotyczące braku pomocy polskiego państwa dla osób uciekających z Ukrainy, gdzie od ponad dwóch tygodni trwa wojna.
Wojna na Ukrainie trwa już ponad dwa tygodnie. Jej rozpoczęcie datowane jest na 24 lutego, kiedy to z samego rana wojska Federacji Rosyjskiej podjęły się inwazji na kraj naszych wschodnich sąsiadów.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Od tego czasu do Polski napływa spora ilość osób, które szukają schronienia przed destrukcją, którą niesie za sobą konflikt zbrojny. Od 24 lutego do wczoraj do naszego kraju miało przybyć 1.46 miliona osób, co wynikało z informacji podanej przez polską Straż Graniczną.

W działania pomocowe bardzo zaangażowani są Polacy oraz także polskie władze.
Mimo wszystko na temat działań rządu w kwestii pomocy dla osób uciekających z Ukrainy bardzo sceptycznie jest nastawiona europoseł Janina Ochojska. Szczególnie głośne słowa na ten temat polityk wygłosiła na forum PE, gdzie stwierdziła:

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Polskę zalewa obecnie fala pomocy i solidarności. Chcę państwu uświadomić fakt, że to nie rząd pomaga, tylko Polacy, którzy przyjmują gości, do swoich rodzinpowiedziała w Parlamencie Europejskim europosłanka KO Janina Ochojska.

W tej sytuacji do polskiej polityk postanowiła się zwrócić Magdalena Szefernaker – żona Pawła Szefernakera z Prawa i Sprawiedliwości.

Magdalena Szefernaker o słowach Janiny Ochojskiej

Magdalena Szefernaker – żona Pawła Szefernakera z Prawa i Sprawiedliwości za pośrednictwem mediów społecznościowych odniosła się do Janiny Ochojskiej.

Polecamy również: Smutna wiadomość. Nie żyje znany polski aktor
Bardzo dotknęły mnie słowa
@JaninaOchojska o braku pomocy polskiego państwa. Od dwóch tygodni nie ma praktycznie w domu mojego męża. Non stop pracuje, a dzieci w ogóle nie widzą się z tatą. Wszyscy pomagają ludziom uciekającym z Ukrainy – i rząd i Polacy. Współpraca, a nie dzielenienapisała żona polityka za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

Źródło: Twitter, Wprost

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)