Smutna wiadomość. Nie żyje znany polski aktor

Nie żyje Tadeusz Borowski – aktor znany z licznych seriali oraz także filmów. O jego śmierci za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował Teatr Ateneum, z którym to artysta był związany od roku 1972.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Będzie nam Ciebie Tadziu bardzo brakowało. Tego zastępstwa nie da się zrobićczytamy w informacji na temat śmierci aktora.

Tadeusz Borowski w trakcie swojej kariery aktorskiej wystąpił w takich produkcjach jak: „Banda”, „Kardiogram”, „Z tamtej strony tęczy”, „Godzina za godziną”, „Tajemnica Enigmy”, „Och, Karol”. Aktor wystąpił także w bardziej znanych filmach i serialach, a mowa tu choćby o „Młode wilki”, „Ekstradycja 2”, „Klan”, „M jak Miłość”, „Samo życie”, „Sfora”, „Barwy Szczęścia”, „Na dobre i na złe” oraz także „Ojciec Mateusz”.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Tadeusz Borowski udzielał także dubbingu. Jego głos mogliśmy usłyszeć w takich produkcjach jak: „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”, „Piękna i Bestia”, „Lwia Straż”, „Batman”, „Scooby Doo i śnieżny stwór”, „Było sobie życie”, „Król Lew III: Hakuna matata”, „Scooby i Scrappy Doo”, „Scooby-Doo i oporny wilkołak”, „Król Lew II: Czas Simby” i wiele innych.

Nie żyje Tadeusz Borowski

Nie żyje Tadeusz Borowski – aktor znany z licznych seriali oraz także filmów. O jego śmierci za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował Teatr Ateneum, z którym to artysta był związany od roku 1972. Widzowie mogli go oglądać w takich produkcjach jak „M jak Miłość”, „Na dobre i na złe”, „Barwy Szczęścia” oraz także „Młode Wilki”.

Aktor przez długie lata był przede wszystkim związany z teatrem Ateneum. Na samej scenie Tego teatru stworzył blisko 60 ról. Po godzinach był wielkim fanem sportu, a przede wszystkim tenisa.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Nie żyje TADEUSZ BOROWSKI (1941-2022), aktor Teatru Ateneum nieprzerwanie od 1972 roku. Trudno w to uwierzyć… W aktorstwie był prawdziwym zawodowcem. Stworzył, tylko na scenie Ateneum, blisko 60 ról. Wielką Jego pasją był sport, szczególnie tenis, w którym osiągnął mistrzostwo.  – To ludzie robią teatr –  mówił. Będzie nam Ciebie Tadziu bardzo brakowało. Tego zastępstwa nie da się zrobićnapisał za pośrednictwem mediów społecznościowych Teatr Ateneum.

Nie żyje Tadeusz Borkowski – aktor znany z licznych seriali oraz także filmów. O jego śmierci za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował Teatr Ateneum
Nie żyje Tadeusz Borkowski – aktor znany z licznych seriali oraz także filmów. O jego śmierci za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował Teatr Ateneum

Źródło: Facebook, Wikipedia

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)