Kolejny cios dla reżimu Putina. Ważna decyzja Deutsche Bank

Deutsche Bank  podjął bardzo ważną decyzję dotyczącą dalszej obecnej w Rosji. Z najnowszych informacji wynika, że niemiecki bank postanowił wycofać się z Rosji, która 24 lutego z samego rana zaatakowała Ukrainę i tym samym rozpoczęła trwającą do dziś wojnę z polskim sąsiadem.

Polecamy także: Żona polityka PiS odpowiada Ochojskiej. Napisała to wprost

Od ponad dwóch tygodni świat bacznie spogląda na rozwój sytuacji na wschodzie Starego Kontynentu. Chodzi oczywiście o Ukrainę, którą 24 lutego zaatakowały wojska Federacji Rosyjskiej. Od samego początku Ukraińcy stawiają bardzo twardy opór względem atakujących Rosjan.

W obliczu wywołania konfliktu Rosja prócz dotkliwych strat na polu bitewnym ponosi także te, które powstają na polu gospodarczym. Świat zachodu postanowił ukarać Rosjan za podjętą decyzję o inwazji na niepodległe i suwerenne państwo.

Polecamy również: Rozłam w partii „Korwin”. Trzech posłów odchodzi

Z Rosji znika kapitał zagraniczny. Z kolei dziś media obiegła wiadomość o decyzji Deutsche Banku, który postanowił wycofać się z Rosji. Warto przypomnieć, że zaledwie dzień wcześniej jego prezes informował, że byłoby to „sprzeczne z naszymi wartościami”.

Deutsche Bank postanowił wycofać się z Rosji

Wojna na Ukrainie trwa od ponad dwóch tygodni. W działania w kwestii wsparcia i pomocy szczególnie zaangażowana jest Polska. Do naszego państwa od początku konfliktu na Ukrainie przybyło ponad 1.5 miliona osób.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Polacy w tych trudnych chwilach starają się otoczyć Ukraińców wsparciem oraz szeroką pomocą. Z kolei świat zachodni nakłada na Rosjan sankcję, które są konsekwencją decyzji tego państwa o ataku na Ukrainę.

Z kolei dziś media obiegła informacja o decyzji podjętej przez niemiecki Deutsche Bank, który postanowił wycofać się z Rosji. Warto jednak w tym miejscu przypomnieć, że zaledwie dzień wcześniej jego prezes informował, że byłoby to „sprzeczne z naszymi wartościami”.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Tym samym Deutsche Bank dołącza do Goldman Sachs oraz JPMorgan Chase – dwóch dużych amerykańskich banków, które poinformowały o wycinaniu się z Rosji po inwazji tego państwa na Ukrainę.

Wojna na Ukrainie

Działania wojenne na wschodzie Starego Kontynentu trwają od ponad dwóch tygodni. Wojna między Ukrainą i Rosją rozpoczęła się 24 lutego z rana za sprawą ataku wojsk Federacji Rosyjskiej. W obliczu zagrożenia wielu obywateli naszych wschodnich sąsiadów zdecydowało się na szukanie schronienia w innych państwach. Do samej Polski od początku wojny miało przybyć ponad 1.5 miliona osób.

Regularnie na temat sytuacji na Ukrainie wypowiada się także prezydent Polski Andrzej Duda, który za pośrednictwem mediów społecznościowych ostatnio napisał:

Polecamy również: Smutna wiadomość. Nie żyje znany polski aktor

Zdaniem @ZelenskyyUa  rosyjskie wojska wciąż nie są gotowe do szturmu na Kijów. Próbują złamać Obrońców wciąż bombardując budynki mieszkalne i szpitale. Jutro ponowna próba ewakuacji ludności cywilnej z Mariupola. Wszystkie poprzednie próby przerwał ostrzał. Boże, chroń UA!napisał Andrzej Duda za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

Deutsche Bank podjął bardzo ważną decyzję dotyczącą dalszej obecnej w Rosji. Z najnowszych informacji wynika, że niemiecki bank postanowił wycofać się z Rosji
Deutsche Bank podjął bardzo ważną decyzję dotyczącą dalszej obecnej w Rosji. Z najnowszych informacji wynika, że niemiecki bank postanowił wycofać się z Rosji

Źródło: Onet, Twitter

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)