Magdalena Ogórek zniknęła z popularnego programu. Znany jest powód

Magdalena Ogórek od pewnego czasu nie pojawia się w programie „W samo południe”, gdzie do tej pory występowała regularnie. Dziennikarka Telewizji Polskiej postanowiła wyjaśnić powód takiej sytuacji. O co dokładnie chodzi?

Polecamy również: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje wielka polska bohaterka i legenda

Magdalena Ogórek to aktualnie jedna z najbardziej popularnych dziennikarek występujących na antenie Telewizji Polskiej. Do tej pory widzowie publicznego nadawcy mogli spotykać się z nią w takich programach jak „W tyle wizji”, „Studio Polska”, „Minęła dwudziesta” a jeszcze niedawno także „W kontrze”, gdzie pojawiała się razem z Jarosławem Jakimowiczem.

Polecamy również: Wyburzyć Pałac Kultury? Jednoznaczna postawa Polaków (WYNIKI)

To jednak niejedyna forma aktywności w mediach Magdaleny Ogórek. We wrześniu 2016 roku została publicystką tygodnika „Do Rzeczy”. Z kolei jej głos mogli także usłyszeć słuchacze Polskiego Radia za sprawą prowadzonych przez dziennikarkę audycji.

Polecamy również: Ten polityk zastąpi Andrzeja Dudę? Zaskakujący wynik sondażu

Aktualna dziennikarka ma również za sobą przeszłość polityczną. W 2015 roku wystartowała w wyborach prezydenckich, w których otrzymała 353 883 głosów, co dało 2.38 proc.

Magdalena Ogórek zniknęła z „W samo południe”

Magdalena Ogórek od 2019 roku pojawia się w magazynie „W samo południe” w Programie Pierwszym Polskiego Radia. Dziennikarka znana przede wszystkim z Telewizji Polskiej prowadziła rozmowy od poniedziałku do piątku. Jednak od kilku dni nie pojawia się na antenie.

Polecamt także: Najnowszy sondaż. Zaskakująca zamiana miejsc w czołówce

Dziennikarka w rozmowie z „Presserwisem” wyjaśniła przyczyny takiej sytuacji.

To jest rezygnacja czasowa z uwagi na nawarstwienie obowiązków. Zaczynam nowy projekt, o którym jeszcze nie mogę mówić. Rozpoczęliśmy z Marcinem Wolskim cykl „Mistrz i Magdalena” na antenie Polskiego Radia Koszalin, a także prowadzę szeroko zakrojone prace związane z tematem grabieży polskich dóbr kultury  – powiedziała dziennikarka Telewizji Polskiej.

Źródło: wp

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)