Na to czekali fani Magdaleny Ogórek. Dziennikarka przekazała doskonałe wieści

Magdalena Ogórek za pośrednictwem swojego konta na Twitterze poinformowała o pewnej nowości, która bez wątpienia spodoba się jej najwierniejszym fanom.

Chodzi o nowy program, który już od wczoraj jest prowadzony przez popularną dziennikarkę Telewizji Polskiej.

Polecamy również: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje wielka polska bohaterka i legenda

Magdalena Ogórek to aktualnie jedna z najbardziej popularnych dziennikarek występujących na antenie Telewizji Polskiej. Do tej pory widzowie publicznego nadawcy mogli spotykać się z nią w takich programach jak „W tyle wizji”, „Studio Polska”, „Minęła dwudziesta” a ostatnio także „W kontrze”, gdzie pojawiała się razem z Jarosławem Jakimowiczem.

Polecamy również: Wyburzyć Pałac Kultury? Jednoznaczna postawa Polaków (WYNIKI)

To jednak niejedyna forma aktywności w mediach Magdaleny Ogórek. We wrześniu 2016 roku została publicystką tygodnika „Do Rzeczy”. Z kolei jej głos mogli także usłyszeć słuchacze Polskiego Radia za sprawą prowadzonych przez dziennikarkę audycji. Z kolei teraz Magdalena Ogórek otrzymała nowy program, na którego temat mówiło się już od pewnego czasu. Na jego temat popularna przedstawicielka TVP poinformowała za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

Magdalena Ogórek i jej nowy program

Magdalena Ogórek pewien czas temu prowadziła program „W kontrze” razem z Jarosławem Jakimowiczem, lecz ostatecznie dziennikarka opuściła ten format. Wówczas pojawiły się pierwsze informacje na temat nowego programu, który poprowadzi dziennikarka. Dziś już wiadomo, że jest nim „Plan Dnia”. Jego emisja ma się odbywać od poniedziałku do czwartku o godz. 9 40.

Polecamy również: Ten polityk zastąpi Andrzeja Dudę? Zaskakujący wynik sondażu

Bardzo mi miło oznajmić, iż od jutra poprowadzę dla Państwa nowy program polityczny: „PLAN DNIA”
Serdecznie zapraszam: pon. – czw., 9:40, @tvp_info. A dziś życzę wszystkim Twitterowiczom wspaniałego świętowania! – napisała dwa dni temu za pośrednictwem mediów społecznościowych Magdalena Ogórek.

Polecamt także: Najnowszy sondaż. Zaskakująca zamiana miejsc w czołówce

Magdalena Ogórek na antenie Telewizji Polskiej prowadziła lub wciąż prowadzi takie popularne programy publicznego nadawcy jak: „W tyle wizji”, „Studio Polska”, „Minęła dwudziesta” oraz także „W kontrze”. Natomiast nowy program dziennikarki ma być formatem bardzo angażującym widzów. Czy odniesie sukces?

Źródło: Twitter, Wprost

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)