Kolejny poważny problem Kurdej-Szatan. Nie wygląda to za dobrze

Czy Barbara Kurdej-Szatan straci niemałe pieniądze z powodu swojego niedawnego wpisu?

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnich latach zyskiwała popularność wśród Polaków. Na samym początku jej drogi na szczyt trafiła do reklam popularnej sieci komórkowej Play. Następnie Barbarę Kurdej-Szatan można było także oglądać w popularnych serialach i filmach. To jednak nie koniec, ponieważ aktorka przez pewien czas była również odpowiedzialna za prowadzenie takich programów rozrywkowych jak „Dance Dance Dance”, „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” oraz także „Kocham Cię Polsko” w Telewizji Polskiej.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Jednak w ostatnim czasie na temat Barbary Kurdej-Szatan jest głośno, lecz zdecydowanie z mało pozytywnego powodu. Chodzi o wpis aktorki, który to zamieściła za pośrednictwem mediów społecznościowych i odniosła się w nim do polskiej Straży Granicznej. Wiele osób bardzo kryrycznie podeszło do zachowania celebrytki. Głos w tej sprawie zabrał sam prezes Telewizji Polskiej – Jacek Kurski. Z jego wpisu wynika, że raczej w najbliższym czasie nie zobaczymy popularnej aktorki.

Polecamy także: Tusk mocno do Morawieckiego. Bezlitosna odpowiedź Patryka Jakiego

Kurdej-Szatan za swój wpis przeprosiła, lecz jak to bywa w takich sytuacjach – niesmak pozostał. W dodatku dużo mówi się o konsekwencjach wynikających z jej wpisu. Chodzi tu także o sprawy natury finansowej.

Czy Barbara Kurdej-Szatan straci niemałe pieniądze z powodu swojego niedawnego wpisu?

Barbara Kurdej-Szatan z pewnością mocno odczuwa na wielu płaszczyznach swoje ostatnie zachowanie dotyczące niedawno opublikowanego wpisu w mediach społecznościowych, w którym to odniosła się do polskiej Straży Granicznej.

Wizerunkowo aktorka straciła w oczach wielu osób. Sieć, w której reklamie się pojawia Kurdej-Szatan także jest bombardowana pytaniami o dalsze losy jej przyszłość w tym aspekcie po omawianym skandalu. Z kolei w TVP jej przyszłość w najbliższym czasie jest zdecydowanie przekreślona, lecz to nie wszystko.

Polecamy także: Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

W rozmowie z tygodnikiem „Na Żywo” medioznawca dr Wojciech Szalkiewicz odnosząc się do Barbary Kurdej-Szatan powiedział:

To jest obniżenie wartości marketingowej. Nowych kontraktów raczej szybko nie podpisze. Nieprzemyślanym wpisem zaszkodziła samej sobieocenił medioznawca.

Polecamy także: Tego Gowin się nie spodziewał? Dostał mocne pytanie o TVP (wideo)

Za jeden post w internecie zarabiała do tej pory od 15 do 20 tys. zł. Teraz będzie miała mniej ofert i stawki spadnądodał.

W sprawie Barbary Kurdej-Szatan głos do tej pory zabrało wiele osób. Nie ulega wątpliwości, że decyzja o publikacji tak mocnego w swoim przekazie wpisu, może jeszcze długo bardzo negatywnie oddziałowywać na wizerunku i interesach popularnej aktorki.

Źródło: Onet

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne