Lis sprzedaje willę w Konstancinie. Cena nieruchomości jest olbrzymia

Tomasz Lis ma za sobą dość trudny czas. Niedawno dziennikarz po wielu latach przestał wykonywać obowiązki redaktora naczelnego Newsweek Polska.

Polecamy również: Awantura w TVP. Ogórek do posła PO: „Będzie mnie Pan jeszcze przepraszał” (WIDEO)

Następnie wokół niego wybuchła afera dotycząca skarg, którego pod jego adresem mieli kierować podwładni z byłej redakcji. W dodatku wyszło na jaw, że Tomasz Lis nie jest już mężem dziennikarki Hanny Lis.

Polecamy również: Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji

W związku z tym pod przysłowiowy młotek poszła willa, w której małżeństwo dziennikarzy żyło wspólnie przez wiele lat. Budynek jest ulokowany w Konstancinie. Jego cena może jednak przyprawić niejedną osobę o zawrót głowy.

Nie ulega wątpliwości, że dom jest bardzo bogaty, lecz zdecydowanie tylko bardzo wąskie grono potencjalnych kupców może sobie pozwolić na jego zakup. Mimo wszystko nie ulega wątpliwości, że przyszły właściciel raczej nie będzie mógł narzekać na braki luksusu.

Polecamy również: To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko

Dom jest położony na działce, która jest o powierzchni 3.656 m2, a z kolei sam dom ma 504.2 m2. Z ogłoszenia możemy się dowiedzieć między innymi, że budynek został podzielony na trzy perfekcyjnie funkcjonalne kondygnacje. Wewnątrz budynku jest basen, który z pewnością może być odbierany jako jeden z atutów. To jednak nie koniec jego pozytywnych walorów. Budynek ma być wyposażony w „rozbudowany system bezpieczeństwa”. Jaka jednak jest cena tejże „przyjemności”?

Tomasz Lis i willa na sprzedaż

Tomasz Lis nie ma planów na przyszłość względem willi, którą posiada w Konstancinie-Jeziornie. Media obiegła informacja, że znany dziennikarz wystawił ją na sprzedaż. Budynek składa się między innymi z siedmiu sypialni, garażu, jacuzzi i także wspomnianego wcześniej basenu. Ile wynosi cena domu?

Polecamy również: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

Za swoją wille Tomasz Lis oczekuje sumy 5 milionów euro, co w przeliczeniu na krajową walutę daje nam około 24 miliony złotych. Z pewnością na taki dom może sobie pozwolić tylko wąskie grono osób.

Hanna Lis nie jest żoną Tomasza Lisa

Ostatnio w życiu Tomasza Lisa mają miejsce liczne wydarzenia. Dziennikarz przestał pełnić obowiązki redaktora naczelnego Newsweek Polska i w dodatku w związku z jego poprzednią pracą wybuchła poważna afera. Okazało się także, że żona dziennikarza nie jest już Hanna Lis, która poinformowała o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polecamy również: Wpadka Tuska? Polityk wrzucił zdjęcie z mamą. Internauci byli bezlitośni (FOTO)

Szanowni dziennikarze: z moim byłym mężem rozstałam się (w zgodzie) wiele lat temu, a w tym roku doprowadzony został do finału rozwód z mojego powództwa. Zatem uprzejmie proszę Was o niekierowanie do mnie więcej pytań dotyczących mojego byłego męża. Spokojnego weekendu” – napisała.

Źródło: DoRzeczy

Polecamy także: 

Nie żyje gwiazda programu TVP. Szokujące okoliczności śmierci

Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalny wynik jednej partii

Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)

Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)