Lewandowski znów to zrobił. Niesamowite bramki Polaka w Hiszpanii (WIDEO)

Robert Lewandowski znów to zrobił! Kapitan reprezentacji Polski w kolejnym meczu ligowym FC Barcelony zapisał się na liście strzelców.

Polecamy także: Patryk Jaki nie wytrzymał. Bardzo mocno odpowiedział na atak Tuska

Tym razem przeciwko Realowi Valladolid polski napastnik zrobił to dwa razy i w ten sposób oficjalnie rozpoczął swoje ligowe strzelanie na legendarnym stadionie FC Barcelony – Camp Nou. Jedna z bramek Polaka była nadzwyczajnym popisem jego umiejętności.

Robert Lewandowski od bieżącego sezonu jest zawodnikiem FC Barcelony. Do zespołu „Dumy Katalonii” Polak przeniósł się z Bayernu Monachium. Dla wielu kibiców przenosiny polskiego snajpera mogły się wydać niemałym zaskoczeniem.

Polecamy również: Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji

Robert Lewandowski w bawarskim klubie uchodził za grającą legendę. Wszystko to za sprawą wielu bramek autorstwa Polaka, co miało przełożenie na sukcesy całej drużyny zarówno w Bundeslidze, lecz również w Lidze Mistrzów.

Mimo wszystko Polak pod koniec maja bieżącego roku wyraźnie zakomunikował, że jego przygoda z Bayernem Monachium dobiegła końca.

Polecamy również: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

Od tamtego czasu środowisko Lewego robiło wszystko, aby kapitan reprezentacji Polski trafił do FC Barcelony, co bardziej zorientowanych w sytuacji kibiców mogło trochę dziwić z powodu ostatnich sporych problemów finansowych jednego z największych i najbardziej utytułowanych klubów z Hiszpanii.

Polecamy także: Polscy widzowie pogrążeni w smutku. Znany polski prezenter telewizyjny nie żyje

Mimo wszystko Robert Lewandowski postawił na FC Barcelonę. W ubiegły weekend hiszpański klubów wraz z nim w składzie zaliczył kolejne i w dodatku wysokie zwycięstwo nad Realem Valladolid 4-0. Autorem dwóch trafień w niedzielny wieczór był Robert Lewandowski.

Robert Lewandowski i kolejne dwa trafienia dla FC Barcelona

Robert Lewandowski rozkręca się w La Liga. Przes rozpoczęciem sezonu wiele osób mogło mieć obawy przed tym, czy Polak poradzi sobie w nowym środowisku piłkarskim.

Nie brak bowiem przykładów, gdzie wysokiej klasy piłkarz zmieniał ligę i już w nowym otoczeniu był po prostu cieniem samego siebie.

Polecamy również: „Test oblany”. Miłosz Kłeczek mocno odpowiada Trzaskowskiemu i Nitrasowi

To na ten moment nie dotyczy jednak Roberta Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski w kolejnym meczu ligowym FC Barcelony zaliczył dwa trafienia, które bez wątpienia można określić mianem efektownych.

Polecamy także: Zaskakujący sondaż. Tylko cztery partię wchodzą do Sejmu

Na ten moment Robert Lewandowski w hiszpańskiej lidze ma cztery bramki i razem z Borja Iglesiasem jest liderem w tabeli strzelców hiszpańskiej ligi.

 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Nie żyje gwiazda programu TVP. Szokujące okoliczności śmierci

Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalny wynik jednej partii

Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)

Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)