Polscy widzowie pogrążeni w smutku. Znany polski prezenter telewizyjny nie żyje

Nie żyje Piotr Balicki, który był współtwórcą takich programów telewizyjnych jak „Mam Talent”, „X-Factor” oraz również „Mali Giganci”. Przez zdecydowanie większą część swojej kariery był związany ze stacją telewizyjną TVN.

Polecamy również: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

Występował też jako jeden z trenerów w programie „Maili Giganci”. O śmierci Piotra Balickiego poinformowała w piątek jego rodzina.

Piotr Balicki w chwili śmierci miał tylko 38 lat. Dla wielu osób wiadomość o odejściu dziennikarza może być sporym szokiem choćby biorąc pod uwagę jego wiek. Piotr Balicki o tym, że jest chory dowiedział się zaledwie kilka miesięcy temu.

Polecamy również: To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko

Wówczas za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformował, że lekarze zdiagnozowali u niego czerniaka. Na temat śmierci dziennikarza napisał między innymi portal stacji TVN 24.

Na stronie wspomnianego portalu czytamy, że wolą Piotra Balickiego było to, aby jego walka z chorobą wpłynęła na wyobraźnię innych osób w kontekście profilaktyki. W jednym z programów stacji zmarły dziennikarz wspominał, że bardzo długo czekał na swoją wizytę u lekarza.

Polecamy również: Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji

Wskazywał, że być może miałby większe szanse na pokonanie choroby, jeżeli wcześniej byłby zdiagnozowany. Samo zdiagnozowanie choroby również okazało się być nie takie proste.

Nie żyje Piotr Balicki

Piotr Balicki na temat swojej choroby wypowiadał się także za pośrednictwem mediów społecznościowych. To właśnie za ich pośrednictwem między innymi pisał:

Polecamy także: Patryk Jaki nie wytrzymał. Bardzo mocno odpowiedział na atak Tuska

Do mojego domku, zwanego 'ciałem’, wpadł wilk, ale postanowił nie pukać. Wlazł chamsko, rozsiadł się na kanapie i dość szybko zaczął się panoszyć i po łazience, i po sypialni. A gdy wszedł do kuchni, potłukł naczynia. Schował się, a ja wstałem, żeby sprawdzić, co się stało. Było już trochę za późno. Bo wilk jest już na chacie, nie chce z niej wyjść, a ja zacząłem właśnie go gonić. Niestety skubaniec zna rozkład pomieszczeń i szybko się przemieszcza, a był podstępny i niesamowicie cichypisał dziennikarz w mediach społecznościowych.

Źródło: tvn24

Polecamy także: 

Nie żyje gwiazda programu TVP. Szokujące okoliczności śmierci

Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalny wynik jednej partii

Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)

Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)