Kurdej-Szatan się żali? Tak ją miała potraktować prokurator

Barbara Kurdej-Szatan pojawiła się na tegorocznej edycji Campus Polska. Wydarzenie jest organizowane przez Rafała Trzaskowskiego oraz jego środowisko polityczne.

Polecamy także: Polscy widzowie pogrążeni w smutku. Znany polski prezenter telewizyjny nie żyje

Obecność celebrytki na tej imprezie wielu mogło mocno zaskoczyć. Chodzi bowiem o komentarz aktorki z zeszłego roku na temat Straży Granicznej w związku z sytuacją na granicy polsko-białoruskiej.

Polecamy również: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

Słowa Barbary Kurdej-Szatan, które miały paść w trakcie imprezy Campus Polska są cytowane przez serwis „Niezależna”. Z ich relacji wynika, że aktorka wróciła do sytuacji sprzed niemalże roku. Odniosła się przy tym także do prokurator, która miała skierować sprawę do rozpatrzenia przez sąd. Kurdej-Szatan przypomniała również, że za swój wybryk przeprosiła i usunęła kontrowersyjny wpis.

Polecamy również: To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko

– To jest k***a „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! K***a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? K***aaaaaaaaa !!!!!!!! – brzmiał mocno emocjonalny wpis Barbary Kurdej-Szatan zamieszczony za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Barbara Kurdej-Szatan na Campus Polska

Po tej sytuacji Barbara Kurdej-Szatan musiała się zmierzyć z wieloma konsekwencjami. Między innymi jedną z nich było utrata pracy na planie serialu „M jak Miłość”.

Polecamy również: Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji

– Kurdej-Szatan nie bedzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br. – napisał w jednym z wpisów w zeszłym roku prezes Telewizji Polskiej – Jacek Kurski.

Polecamy także: Patryk Jaki nie wytrzymał. Bardzo mocno odpowiedział na atak Tuska

Kurdej-Szatan słynęła także z występów w reklamach sieci Play, lecz z jej reklam także znikła.

– To, co ja napisałam, na widok cierpiących ludzi. Poprzeklinałam, po dwóch dniach przeprosiłam, usunęłam to. Jestem osobą niekaraną i mnie pani prokurator potraktowała jak przestępcę i skierowała sprawę do sądu – zacytował Barbare Kurdej-Szatan serwis niezalezna.pl.

Źródło: Niezależna

Polecamy także: 

Nie żyje gwiazda programu TVP. Szokujące okoliczności śmierci

Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalny wynik jednej partii

Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)

Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)