Gwiazda TVP bezlitosna dla Kurdej-Szatan. Powiedziała to wprost (wideo)

Małgorzata Tomaszewska w jednym z ostatnich wywiadów wypowiedziała się na temat wypowiedzi Barbary Kurdej-Szatan, która do niedawna uchodziła za jedną z głównych gwiazd TVP. Teraz jednak aktorka musi wzmagać się z wieloma krytycznymi komentarzami na swój temat z powodu skandalu, który wywołała. Warto jednak dodać, że w środowisku show biznesu nie zabrakło osób, które wsparły Barbarę Kurdej-Szatan.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Chcesz wesprzeć nasz serwis? Zaobserwuj nas na Facebooku klikając w >> LINK << i Twitterze >> LINK << i bądź na bieżąco!

Barbara Kurdej-Szatan to aktorka znana przede wszystkim z gry w serialach „M jak Miłość” w Telewizji Polskiej oraz także „W rytmie serca” w Polsacie. Wiele osób może ją kojarzyć także za sprawą jej występów w reklamach znanej sieci komórkowej „Play”. Jednak w bieżącym miesiącu celebrytka zyskała popularność za sprawą swojego bardzo kontrowersyjnego wpisu zamieszczonego w mediach społecznościowych, w którym to odniosła się do polskiej Straży Granicznej.

Polecamy także: Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

Od tamtego momentu temat aktorki nie schodzi praktycznie z pierwszych stron serwisów informacyjnych. Wiele osób zastanawia się nad skutkami takiego zachowania popularnej aktorki. Pewne jest akrualnie to, że w najbliższym czasie raczej nie zobaczymy jej na antenie TVP w najnowszych produkcjach publicznego nadawcy.

Małgorzata Tomaszewska o Barbarze Kurdej-Szatan

Małgorzata Tomaszewska w jednym z ostatnich wywiadów wypowiedziała się na temat wypowiedzi Barbary Kurdej-Szatan. Dziennikarka zapytała prezenterkę o sytuację wspomnianej aktorki i dopytała, czy jako osoba publiczna boi się wygłaszać niektóre swoje poglądy.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Ja nigdy nie bałam się wypowiadać swoich poglądów. Ale uważam, że należy zachować kulturę języka, wypowiadając się publicznie. Niezależnie od tego, po której stronie się stoi. A po drugie, wydaje mi się, że trzeba najpierw uspokoić swoje emocje, zanim się wypuści jakikolwiek komunikat szerzejmówiła gwiazda TVP.

My nie jesteśmy tylko osobami, które mówią swoje zdanie. Obserwuje nas jakaś liczba osób, utożsamia się z nami, to też często te osoby przejmują nasze poglądy. Może nie do końca zastanawiając się nad tym, po prostu sympatyzując z daną osobą. Dlatego uważam, że zawsze przed tym, jak wypuści się jakąkolwiek informację w social mediach, czy będąc w telewizji na żywo, trzeba się zastanowić. I najpierw emocje muszą opaśćpodkreśliła.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Kurdej-Szatan. Zdradziła, w której partii działała jej mama

Widziałam, że Basia częściowo przepraszała za te słowa. Przynajmniej częściowo. No właśnie, gdyby te emocje opadły, to pewnie by te słowa nie padły w ogólepowiedziała Małgorzata Tomaszewska.

Źródło: Jastrząb Post

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne