Budka zachwalał Trzaskowskiego. Bezlitosna riposta Ziemkiewicza

Budka o Trzaskowskim – mocna odpowiedź ze strony Rafała Ziemkiewicza. Co na wpis byłego lidera Platformy Obywatelskiej postanowił odpowiedzieć znany dziennikarz?

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Rafał Ziemkiewicz za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do wpisu opublikowanego przez Borysa Budkę, w którym to były lider Platformy Obywatelskiej odniósł się do Rafał Trzaskowskiego i jego zaproszenia, które miał otrzymać od Kongresu USA. Polityk PO podkreślił, że Trzaskowski zabierze głos z nienaganną angielszczyzną, co wywołało odpowiedź ze strony Rafała Ziemkiewicza.

Polecamy także: Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

Rafał Trzaskowski za pośrednictwem swojego konta na Twitterze poinformował, że drugiego grudnia bieżącego roku weźmie udział w wysłuchaniu na temat stanu demokracji w Polsce i Europie Środkowej na zaproszenie Kongresu USA. Włodarz stolicy podkreślił, że to pierwsza taka sytuacja, w której zaproszony zostaje prezydent Warszawy.

2.12, na zaproszenie Kongresu USA, wezmę udział w wysłuchaniu na temat stanu demokracji w Polsce i Europie Środkowej poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych prezydent stolicy krajuRafał Ziemkiewicz.

Budka o Trzaskowskim – mocna odpowiedź ze strony Rafała Ziemkiewicza

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski poinformował, że drugiego grudnia bieżącego roku weźmie udział w wysłuchaniu na temat stanu demokracji w Polsce i Europie Środkowej na zaproszenie Kongresu USA.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

2.12, na zaproszenie Kongresu USA, wezmę udział w wysłuchaniu na temat stanu demokracji w Polsce i Europie Środkowej. To nie pierwszy raz, kiedy amerykańscy kongresmeni dyskutują o sytuacji w Polsce, ale pierwszy, kiedy do takiej rozmowy zostaje zaproszony prezydent Warszawynapisał Rafał Trzaskowski.

Wiem, jak duża to odpowiedzialność, dlatego przed wysłuchaniem w Kongresie spotkam się z ekspertami, by razem wypracować stanowisko, które będzie wspólnym i obiektywnym głosem wielu środowisk w kwestii kondycji polskiej demokracji. Pierwsze spotkanie w poniedziałek z @osce_odihrdodał w kolejnym wpisie.

Post na ten temat zamieścił także Borys Budka, który napisał:

Nie dość, że @trzaskowski_ zabierze głos w amerykańskim kongresie, to zrobi to nienaganną angielszczyzną. Ależ musi to boleć tych „prawych” pseudopatriotów… – napisał Budka.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Kurdej-Szatan. Zdradziła, w której partii działała jej mama

Z kolei na jego wpis postanowił odpowiedzieć Rafał Ziemkiewicz.

Nieważne, że farmazony pierdzieli, ważne, że „nienaganną angielszczyzną”. Kwintesencja peoizmuodpowiedział dziennikarz.

 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne