Kurdej-Szatan obraziła Straż Graniczną. Teraz ma poważne kłopoty

Znana polska aktorka Barbara Kurdej-Szatan usłyszała zarzuty dotyczące zniesławienia Straży Granicznej oraz funkcjonariuszy tejże formacji.

Polecamy również: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje wielka polska bohaterka i legenda

Chodzi o wpis aktorki, który to opublikowała za pośrednictwem swojego konta na Instagramie w listopadzie zeszłego roku. Publikacja gwiazdy wywołała wówczas wiele kontrowersji. Kurdej-Szatan w ten sposób miała zareagować na nagranie pochodzące z granicy polsko-białoruskiej, gdzie w zeszłym roku miał miejsce kryzys.

Niedawna afera, która powstała wokół Barbary Kurdej-Szatan, to przykład na to, że będąc na szczycie należy bardzo rozważnie zwracać uwagę na to, co się wypuszcza do sieci.

Aktorka na początku listopada zeszłego roku w bardzo kontrowersyjny sposób odniosła się do polskiej Straży Granicznej. Zachowanie aktorki napotkało na swojej drodze spory sprzeciw, lecz na takich konsekwencjach się nie skończyło.

Polecamy również: Wyburzyć Pałac Kultury? Jednoznaczna postawa Polaków (WYNIKI)

Aktorka straciła pracę na planie serialu „M jak Miłość” o czym w bardzo krótkim czasie po rozwinięciu się afery poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych prezes Telewizji Polskiej – Jacek Kurski. To jednak nie koniec, ponieważ zachowanie artystki zostało także wzięte pod lupę przez prokuraturę, która podjęła w tej sprawie działania.

Barbara Kurdej-Szatan i ciąg dalszy problemów?

Aktorka Barbara Kurdej-Szatan pojawiła się w czwartek w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie – taką wiadomość w tej sprawie podała Polska Agencja Prasowa. Z kolei informację potwierdziła rzecznik Aleksandra Skrzyniarz.

Polecamy również: Ten polityk zastąpi Andrzeja Dudę? Zaskakujący wynik sondażu

Kobieta usłyszała zarzut tego, że 4 listopada 2021 roku za pomocą środków masowego komunikowania na portalu społecznościowym, zniesławiła Straż Graniczną oraz jej funkcjonariuszypoinformowała prokurator.

W jego treści mianem „maszyn bez mózgu i serca oraz morderców” określiła Straż Graniczną oraz osoby pełniące w niej służbę, czyli pomawiając o takie postępowanie i właściwości, mogła narazić Straż Graniczną i jej funkcjonariuszy na utratę zaufania potrzebnego dla pełnienia tej służbyprzekazała Skrzyniarz.

Polecamy także: Najnowszy sondaż. Zaskakująca zamiana miejsc w czołówce

Podejrzana nie przyznała się do zarzucanego czynu i złożyła obszerne wyjaśnieniadodała rzeczniczka.

Przedmiotem działania prokuratury jest tak ja już wcześniej pisaliśmy – wpis Barbary Kurdej-Szatan, który w listopadzie zeszłego roku został przez nią opublikowany na portalu społecznościowym Instagram.

Źródło: Radio Zet, Plejada

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)