Kobieta stanęła naprzeciw zwolenników opozycji: „Jaki prawem mnie pan obraża?” (WIDEO)

Jarosław Kaczyński pojawił się w Poznaniu. Przy okazji tej wizyty prezesa Prawa i Sprawiedliwości nie zabrakło również grupy osób będącej jego zdecydowanymi przeciwnikami.
Polecamy również: Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji

Jednak nie każda osoba podzielała ich poglądy. W pewnym momencie do krzyczących osób miała wyjść kobieta, która według relacji portalu „wPolityce” miała być jedną z uczestniczek spotkania z byłym wicepremierem.

Wybory parlamentarne zbliżają się coraz większymi krokami. Z tego względu politycy największych partii w kraju stawiają na zdecydowaną aktywność w terenie. Po stronie opozycji największy rozgłos zyskują podróże Donalda Tuska.

Polecamy również: To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko

Z kolei po stronie Prawa i Sprawiedliwości prezesa Jarosława Kaczyńskiego oraz szefa rządu Mateusza Morawieckiego. W trakcie wizyt wymienionej trójki dochodziło jednak niejednokrotnie do komplikacji.

Prawo i Sprawiedliwość jako partia rządząca posiada grono swoich sympatyków, lecz także przeciwników, co niejednokrotnie można było zobaczyć na spotkaniach z przedstawicielami tej partii.

Polecamy również: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

Przykładem w tym przypadku może być choćby ostatnia wizyta Jarosława Kaczyńskiego w Poznaniu, gdzie przed budynkiem, gdzie odbywało się spotkanie doszło do konfrontacji między zwolenniczką PiS a przeciwnikami aktualnego obozu władzy.

Jarosław Kaczyński w Poznaniu i konfrontacja zwolenniczki z przeciwnikami rządu

Prezes Prawa i Sprawiedliwości pojawił się w stolicy województwa wielkopolskiego. Przy okazji tej wizyty prezesa Prawa i Sprawiedliwości nie zabrakło również grupy osób będącej jego zdecydowanymi przeciwnikami. Jednak nie każda osoba podzielała ich poglądy.

Polecamy również: Wpadka Tuska? Polityk wrzucił zdjęcie z mamą. Internauci byli bezlitośni (FOTO)

W pewnym momencie do krzyczących osób miała wyjść kobieta, która według relacji portalu „wPolityce” miała być jedną z uczestniczek spotkania z byłym wicepremierem.
Jakim prawem mnie pan obraża? Bo mam inne poglądy niż pan? Podobno jesteście tacy otwarcie, tacy mądrzy. Dlaczego mnie pan wyzywa od najgorszych?zapytała na jednym z nagrań kobieta, która postanowiła wyjść do grupy przeciwników aktualnego obozu władzy.

Nagrania poniżej.

Źródło: wPolityce

Polecamy także: 

Nie żyje gwiazda programu TVP. Szokujące okoliczności śmierci

Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalny wynik jednej partii

Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)

Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)