Dramat rodzinny Jarosława Jakimowicza. Aktor przekazał smutne wieści

Jarosław Jakimowicz – prezenter TVP oraz także aktor znany przede wszystkim z takiej produkcji jak „Młode Wilki” przekazał bardzo smutną wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co się dokładnie stało?

Polecamy także: Tyle wynosi emerytura Joanny Senyszyn. Kwota zwala z nóg

Jarosław Jakimowicz to jedna z głównych gwiazd Telewizji Polskiej. Na antenie TVP Info od wakacji 2020 współprowadzi z Magdaleną Ogórek program społeczno-polityczny „W kontrze” na antenie stacji TVP Info. Bywa także jednym z gości programu Michała Rachonia „Jedziemy”, który również jest nadawany za pośrednictwem TVP Info.

Jarosław Jakimowicz przekazał smutną wiadomość

Polecamy również: Szłapka z Nowoczesnej zaatakował Ziemkiewicza. Polityk dostał mocną ripostę od dziennikarza

Jarosław Jakimowicz to jedna z gwiazd Telewizji Polskiej. Można go spotkać głównie na antenie TVP Info, gdzie prowadzi wraz z Magdaleną Ogórek program społeczno-polityczny „W kontrze”. Jakimowicz bywa także częstym gościem w programie „Jedziemy”, który jest prowadzony przez redaktora Michała Rachonia.

Dziennikarz jest także aktywny w mediach społecznościowych. To właśnie za ich pośrednictwem przekazał publicznie bardzo smutną wiadomość związaną z jego rodziną. Mianowicie aktor poinformował o śmierci swojej mamy. Post na ten temat aktor zamieścił na portalu społecznościowym Instagram.

Polecamy także: Dzieci na “Tour de Konstytucja”. Czarnek mocno odpowiada Bodnarowi

Najczęściej irytowało mnie jak ktoś komunikuje w na FB albo insta ,że odszedł mu ktoś bliski ,albo zdjęcia typu to ja i mój welflon bo leżę w szpitalu. Ale….. Ci ,którzy chociaż raz słuchali rozmowy ze mną na temat rodzinny wiedzą, że ja zawsze, bez emocjonalnie powtarzałem. Moi rodzice to moi dziadkowie. Taki twardy byłem. Ojca nie poznałem nigdy a Babcia ,którą nazywałem Mamą wychowywała mnie od urodzenia. Matka która mnie urodziła była,ale jakoś obok. Dzisiaj dostałem informację,że właśnie umarła………. i dziwne to dla mnie i niezrozumiałe i zaskakujące bo ciężko mi jakoś,smutno i mam łzy w oczach. Ale to wszystko jest dziwnie skonstruowane. – napisał Jarosław Jakimowicz (pisownia oryginalna).

Kim jest prezenter TVP?

Polecamy również: Kaczyński wyśmiał w sądzie Wałęsę. Bezcenna reakcja prezesa PiS (wideo)

Jarosław Jakimowicz to aktor oraz także prezenter telewizyjny. Urodził się 17 lipca 1969 roku w Kutnie. Ukończył Technikum Mechaniczne w Warszawie. Największą popularność zyskał dzięki roli „Cichego” w filmie „Młode Wilki”. Występował także gościnnie w wielu serialach telewizyjnych. Od wakacji 2020 współprowadzi z Magdaleną Ogórek program społeczno-polityczny „W kontrze” na antenie stacji TVP Info.

Źródło: TVP, Instagram

Polecamy także przeczytać artykuły: 

Andruszkiewicz także pogrąża Budkę. Mocne słowa posła do szefa PO

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Onet nagłośnił także majątek Beaty Szydło. Była premier odpowiada

Durczok zaatakował dziennikarza TVP. Dostał bezlitosną odpowiedź

ABW zatrzymało Bartosza Kramka. Jaki jest powód?