Andruszkiewicz pogrąża Budkę. Mocne słowa posła do szefa PO

Platforma Obywatelska ma w ostatnim czasie bardzo poważne problemy wewnętrzne. Partia Borysa Budki przeżywa poważny kryzys. Ugrupowanie straciło dawne poparcie co można zauważyć po ostatnich sondażach. W dodatku właśnie w badaniach poparcia Polaków dla ugrupowań politycznych Platforma Obywatelska spadła na trzecie miejsce. Z drugiego miejsca została zepchnięta przez Polskę 2050 Szymona Hołowni. To również na rzecz tego nowego bytu politycznego traci swój dotychczasowych przedstawicieli. Co na ten temat uważa Adam Andruszkiewicz?

Polecamy także: Młody poseł ostro do Budki. Powiedział to wprost z sejmowej mównicy (wideo)

Platforma Obywatelska przeżywa kryzys

Można powiedzieć, że problemy Platformy Obywatelskiej zaczęły się długo wcześniej zanim partia została przejęta przez Borysa Budkę. Ugrupowanie kierowane niegdyś przez Donalda Tuska od wielu lat nie może wygrać wyborów. PO od dawna traci poparcie i zaufanie polskiego społeczeństwa. W dodatku na horyzoncie pojawiła się Polska 2050, która być może niedługo zastąpi PO na stanowisku lidera opozycji. Mimo wszystko na ten moment Platforma jest w dalszym ciągu największą partią opozycyjną w Sejmie. Czy Borys Budka jeszcze zdoła wyprowadzić swoje ugrupowanie na dawny tor?

Na ten moment Borys Budka jest atakowany ze wszystkich stron. Negatywnie na jego temat wypowiedział się między innymi Adam Andruszkiewicz.

Polacy zauważyli, że Platforma Obywatelska tonie. PO ma na swoim statku banderę z twarzą Borysa Budki. To kapitan tonącego okrętu, który prowadzi go prosto na dno. Warto apelować za pośrednictwem mediów, żeby Budka zrezygnował z polityki. Widać, że się do niej nie nadajepowiedział Andruszkiewicz.

Spróbował swoich sił i nie wyszło. Przegrał wszystko, co mógł przegrać. Partia mu się sypie, posłowie odchodzą, głosowania w Sejmie przegrywa. Opozycja z niego się śmieje. Budka powinien złożyć mandat poselski i wycofać się z życia publicznego – dodał.

Źródło: DoRzeczy

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki