Durczok zaatakował dziennikarza TVP. Dostał bezlitosną odpowiedź

Kamil Durczok i Samuel Pereira starli się między sobą na Twitterze. Były dziennikarz TVN otrzymał mocną odpowiedź ze strony Pereiry.

W mediach społecznościowych doszło do bardzo mocnej wymiany zdań między Kamilem Durczokiem a Samuelem Pereirą – dziennikarzem Telewizji Polskiej. Awantura zaczęła się od wpisu Samuela Pereiry, który w żadnym stopniu nie był związany z Kamilem Durczokiem. Mimo wszystko były gwiazdor telewizji TVN postanowił odpowiedzieć na wpis dziennikarza Telewizji Polskiej.

Polecamy także: Tyle wynosi emerytura Joanny Senyszyn. Kwota zwala z nóg

Kamil Durczok i Samuel Pereira

Samuel Pereira na Twitterze zamieścił wpis, w którym napisał: „Trójmiejski reporter Zet porównuje kolportowanie pochodzących z nieznanego źródła jpg do publikacji TVP nt. Giertycha. Zapomniał, że przy tym śledztwie wykonaliśmy z @TulickiMarcin kilkutygodniową pracę dziennikarską… czyli coś czego on ws. gdańskich afer nie zrobił nigdy” – napisał dziennikarz Telewizji Polskiej.

Polecamy także: Dzieci na “Tour de Konstytucja”. Czarnek mocno odpowiada Bodnarowi

W tej sytuacji dość niespodziewanie postanowił odpowiedź Kamil Durczok – były dziennikarz TVP i TVN, na którego temat było w ostatnim czasie głośno z nieco innych względów. Durczok w swoim wpisie podważał pracę dziennikarską Pereiry sugerując, że ten nie wie nawet czym ona jest. Wspomniał także w mało pochlebny sposób o Sylwestrze Latkowskim.

Pracę dziennikarską”??? Przecież Ty, Samuelu, nie masz pojęcia, co to jest dziennikarstwo. PS. Chyba, że uczył Cię rzemiosła niejaki Latkowski, kryminalista skazany prawomocnie przez kilka wydziałów karnych, w tym w procesie ze mną. – napisał w odpowiedzi Kamil Durczok.

Polecamy także: Tyle wynosi emerytura Joanny Senyszyn. Kwota zwala z nóg

Na te słowa prędko zaregował Pereira, który napisał:

Jeśli mówisz o tej szkole dziennikarstwa, gdzie szef woła podwładną i mówi „oprzyj się, s**o, o ścianę, a ja wejdę od tyłu”, to rzeczywiście nie mam o niej pojęcia. – odparł Samuel Pereira.

Link do wpisu

Następnie Kamil Durczok napisał także:

Posłucha, synku. Wszystkie 3 procesy wytoczone Wprost, wygrałem. Chcesz mieć następny?

Źródło: DoRzeczy, Twitter

Polecamy także przeczytać artykuły: 

Andruszkiewicz także pogrąża Budkę. Mocne słowa posła do szefa PO

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Onet nagłośnił także majątek Beaty Szydło. Była premier odpowiada