Szłapka z Nowoczesnej zaatakował Ziemkiewicza. Polityk dostał mocną ripostę od dziennikarza

Adam Szłapka z Nowoczesnej za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do wpisu Rafała Ziemkiewicza. Chodzi o komentarz dziennikarza do wpisu Katarzyny Szymańskiej-Borginon – korespondentki radia RMF FM, która poinformowała o zobowiązaniu Komisji Europejskiej w sprawie stopniowego znoszenia chowu klatkowego zwierząt. Negatywny komentarz na ten temat zamieścił Rafał Ziemkiewicz, do którego następnie odniósł się Adam Szłapka z Nowoczesna/Koalicja Obywatelska.

Polecamy także: Tyle wynosi emerytura Joanny Senyszyn. Kwota zwala z nóg

Adam Szłapka z Nowoczesnej odpowiada Rafałowi Ziemkiewiczowi na Twitterze

Adam Szłapka – przewodniczący Nowoczesnej odniósł się do wpisu dziennikarza – Rafała Ziemkiewicza. Chodzi dokładnie o komentarz znanego publicysty dotyczący wpisu Katarzyny Szymańskiej-Borginon – korespondentki radia RMF FM, która poinformowała o zobowiązaniu Komisji Europejskiej w sprawie stopniowego znoszenia chowu klatkowego zwierząt.

KE zobowiązuje się, że do końca 2023 r. przedstawi propozycję ustawowdawczą w spr. stopniowego znoszenia chowu klatkowego zwierząt (np. kur niosek, loch, cieląt, królików, kaczek czy, gęsi). Unijne prawo zakazujące chowu klatkowego miałoby wejść w życie w 2027r.@RMF24plpoinformowała Katarzyna Szymańska-Borginon za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polecamy także: Dzieci na “Tour de Konstytucja”. Czarnek mocno odpowiada Bodnarowi

Ziemkiewicz komentując wiadomość napisał: Każdy kolejny dzień przekonuje mnie, że trzeba będzie z tej Unii się zabieraćstwierdził.

Następnie do jego wpisu odniósł się przewodniczący Nowoczesnej – Adam Szłapka. Polityk napisał do Ziemkiewicza: – To @R_A_Ziemkiewicz zabierz kolegów i via Terespol. Powodzenia.napisał Adam Szłapka.

Na jego wpis prędko postanowił odpowiedzieć znany dziennikarz i publicysta.

Ja jestem u siebie. Ale pan zawsze możesz jechać do rajchu, jak mu cudze porządki bardziej pasują od rodzimychnapisał Rafał Ziemkiewicz.

Kim jest przewodniczący Nowoczesnej?

Polecamy także: Tyle wynosi emerytura Joanny Senyszyn. Kwota zwala z nóg

Adam Szłapka to aktualny przewodniczący Nowoczesnej. Swoje obowiązki na tym stanowisku wykonuje od 24 listopada 2019 roku, kiedy to zastąpił Katarzyne Lubnauer. W wyborach w 2019 z powodzeniem ubiegał się o poselską reelekcję z ramienia Koalicji Obywatelskiej w okręgu poznańskim, otrzymując 51 951 głosów.

 

Źródło: Twitter, DoRzeczy

Polecamy także przeczytać artykuły: 

Andruszkiewicz także pogrąża Budkę. Mocne słowa posła do szefa PO

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Onet nagłośnił także majątek Beaty Szydło. Była premier odpowiada

Durczok zaatakował dziennikarza TVP. Dostał bezlitosną odpowiedź

ABW zatrzymało Bartosza Kramka. Jaki jest powód?