Tomaszewski nie wytrzymał. Mocne słowa o Lewandowskim

Jan Tomaszewski w bardzo krytycznych słowach odniósł się do aktualnego kapitana reprezentacji Polski – Roberta Lewandowskiego. Chodzi przede wszystkim o ostatni mecz kadry narodowej. Wczoraj podopieczni Paulo Sousy rozegrali na Stadionie Narodowym swój ostatni mecz w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata.

Polecamy także: Nowy sondaż. Tylko jedna partia ma powody do zadowolenia

Ostatecznie biało-czerwoni przegrali z Węgrami 1-2. Po spotkanie na kadrowiczów i selekcjonera wylała się fala negatywnych komentarzy. Dostało się także Robertowi Lewandowskiemu, który we wczorajszym spotkaniu nie zagrał.

Reprezentacja Polski w piłce nożnej zakończyła wczoraj swoje wzmagania grupowe w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata. Polacy ostatecznie zajęli drugie miejsce w swojej grupie, które zagwarantowało im grę w barażach o udział w najważniejszej piłkarskiej imprezie. Mimo wszystko złe wrażenie pozostawił wczorajszy mecz biało-czerwonych, których przegrali z Węgrami po bardzo słabym meczu. Ten mecz nie był jednak bez znaczenia, ponieważ wciąż toczyła się walka o rozstawienie w barażach.

Polecamy także: Tego Gowin się nie spodziewał? Dostał mocne pytanie o TVP (wideo)

W tej sytuacji nie zabrakło pytań o brak Roberta Lewandowskiego w dość istotnym spotkaniu dla polskiej reprezentacji. Mocny komentarz w tej sprawie wyraził między innymi Jan Tomaszewski, który odniósł się do kapitana reprezentacji Polski oraz także selekcjonera Paolo Sousy.

Krytyczny komentarz Jana Tomaszewskiego

Polska reprezentacja przegrała wczoraj na Stadionie Narodowym z Węgrami w swoim ostatnim spotkanie w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata. Z tego powodu wiele osób zaangażowanych w krajowy football postanowiło zabrać głos.

Polecamy także: Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

W tym gronie znalazł się także były reprezentant Polski w piłce nożnej – Jan Tomaszewski. Były bramkarz bardzo krytycznie odniósł się do Roberta Lewandowskiego i Paolo Sousy po ostatnim spotkaniu, w którym zabrakło aktualnego Kapitana reprezentacji Polski.

Polecamy także: Tusk mocno do Morawieckiego. Bezlitosna odpowiedź Patryka Jakiego

Po raz pierwszy występuję przeciwko Robertowi, bo to co on zrobił, jest nie do pomyślenia. Do dzisiaj nie wierzę, że on podjął taką decyzję. Może tam są inne jakieś zakulisowe sprawy. Prowadził ten okręt i nagle jako pierwszy go opuścił. Poza tym Robert w pewnym momencie poparł tego pana Portugalczyka, który skrytykował polskie szkolenie młodzieży. Ja twierdzę, że mamy jeden z najlepszych systemów szkolenia w Europie! Przecież Sousa nie ma zielonego pojęcia o tym, co się dzieje w Polscepowiedział Jan Tomaszewski w rozmowie z Super Expressem.

Po głowie dostało się także selekcjonerowi reprezentacji Polski

Sousa popełnił szereg błędów. Uwierzyliście wszyscy w piękne słowa Sousy, a ja przed nimi przestrzegałem. Dużo mówi, a nic nie robi. To gwóźdź do trumny, który prezes Czarek Kulesza powinien wbić. Trzeba podziękować za dotychczasową pracę sztabowi szkoleniowemu, wypłacić to, co mu się należy. Bo jeśli tego nie zrobimy, to stracimy następną kasę, tym razem za awans na mundialmówił Jan Tomaszewski.

Źródło: Super Express

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne