Błachowicz zabrał głos. Zwrócił się do polskich służb na granicy (wideo)

Jan Błachowicz zwrócił się do polskich służb, które wykonują swoje obowiązki na granicy naszego kraju z Białorusią. Co dokładnie powiedział polski zawodnik występujący w organizacji UFC? Nagranie trafiło do sieci, gdzie dalej przekazała je 18 Dywizja Zmechanizowana.

Polecamy także: Nowy sondaż. Tylko jedna partia ma powody do zadowolenia

Sytuacja na granicy Polski z Białorusią od dłuższego czasu jest jednym z głównych tematów poruszanych w krajowych mediach oraz także w opinii publicznej. W związku z kryzysowym charakterem sytuacji podjęto decyzję o wprowadzeniu stanu wyjątkowego częściowo na terenie województw podlaskiego i lubelskiego w pasie przy granicy z Białorusią.

Na bieżąco na temat wydarzeń na granicy wiadomości są przekazywane między innymi przez polską Straż Graniczną, która robi to także za pośrednictwem mediów społecznościowych. Z najnowszego komunikatu opublikowanego na Twitterze Straży Granicznej możemy się dowiedzieć między innymi o 255 próbach przekroczenia granicy polsko-białoruskiej.

Polecamy także: Tusk mocno do Morawieckiego. Bezlitosna odpowiedź Patryka Jakiego

Wczoraj tj.18.11 granicę polsko-białoruską przekroczyć 255 razy.#FunckjonariuszeSG wydali 45 postanowień o opuszczeniu terytorium Polski. Dwie duże grupy próbowały siłowo przekroczyć granicę – jedna liczyła 500 a druga 50 cudzoziemców. Osoby były agresywnepoinformowała Straż Graniczna za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Jan Błachowicz zwrócił się do polskich służb

Jan Błachowicz to w ostatnim czasie jeden z najbardziej popularnych polskich sportowców. Polak od 27 września 2020 do 30 października 2021 był mistrzem UFC w wadze półciężkiej. O jego walkach było głośno nie tylko w Polsce, lecz także na całym świecie przede wszystkim wśród fanów sportów walki. Do tej pory Jan Błachowicz stoczył w swojej karierze 37 walk z czego odniósł 28 zwycięstw i 7 porażek.

Polecamy także: Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

Do sieci trafiło nagranie z wypowiedzią polskiego zawodnika. Odniósł się on do polskich służb, które wykonują swoje obowiązki na granicy z Białorusią.

Chciałem przesłać życzenia i podziękować wszystkim służbom, które są na granicy. Szczególnie polskiej armii, która się teraz dla nas poświęcaprzemówił na nagraniu opublikowanym na profilu 18. Dywizji Zmechanizowanej na Twitterze Jan Błachowicz.

Polecamy także: Tego Gowin się nie spodziewał? Dostał mocne pytanie o TVP (wideo)

Mają ciężki czas, ale jesteśmy z wami. Trzymamy kciuki. Dacie radę, jak zawszedodał zawodnik MMA.

Tym razem słowa wsparcia dla żołnierzy i funkcjonariuszy strzegących polskiej granicy przesyła @JanBlachowicz. Dziękujemy! – napisano w opisie filmu.

 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne