Aktor obraził rzecznik Straży Granicznej. Poniósł szybkie konsekwencje

Aktor Piotr Zelt niedawno w kontrowersyjny sposób odniósł się do rzecznik Straży Granicznej ppor. Anny Michalskiej. W związku z tym zaregować postanowiła opolska policja, w której spocie dotyczącym kampanii społecznej wystąpił aktor znany przede wszystkim z gry w serialu „13 posterunek”.

Polecamy także: Tego Gowin się nie spodziewał? Dostał mocne pytanie o TVP (wideo)

Sytuacja na granicy polsko-białoruskiej od dłuższego czasu jest bardzo napięta. Na miejscu cały czas działają polscy funkcjonariusze Straży Granicznej, policji i żołnierze. Ze względu na kryzysowy charakter sytuacji podjęto decyzję o wprowadzeniu stanu wyjątkowego w części województw podlaskiego i lubelskiego w pasie przy granicy z Białorusią.

Polecamy także: Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

Na bieżąco na temat wydarzeń na granicy polsko-białoruskiej wiadomości przekazuje Straż Graniczna za pośrednictwem między innymi mediów społecznościowych. Mimo wszystko pod adresem SG pojawią się także negatywne komentarze. Jeden z nich w mediach społecznościowych zamieściła niedawno aktorka Barbara Kurdej-Szatan. Z kolei w ostatnich dniach głośno było na temat słów Piotra Zelta – aktora znanego przede wszystkim z gry w serialu „13 posterunek”.

Aktor Piotr Zelt i reakcja opolskiej policji

Opolska policja nie będzie kontynuowała współpracy z Piotrem Zeltem, który wspierał kampanię społeczną „Trzeźwy poranek na A4”. Powodem decyzji policji są wpisy aktora obrażające rzeczniczkę Straży Granicznej.

Polecamy także: Tusk mocno do Morawieckiego. Bezlitosna odpowiedź Patryka Jakiego

Nie było żadnej długotrwałej umowy. Po prostu pan Zelt jako dziennikarz zajmujący się m.in. tematyką motoryzacyjną, wystąpił w tym jednym, konkretnym spocie. Jednak po jego wpisach na temat działania służb mundurowych przy naszej granicy, podjęliśmy decyzję o zakończeniu z nim współpracy na przyszłośćpowiedział podkom. Brandys.

Polecamy także: Nowy sondaż. Tylko jedna partia ma powody do zadowolenia

W związku z obraźliwymi wpisami dotyczącymi rzeczniczki Straży Granicznej, KWP w Opolu zrywa współpracę z Panem Piotrem Zeltem. Nie akceptowane są dla nas wypowiedzi obrażające przedstawicieli innych służb mundurowych. Jego wcześniejsze wypowiedzi nie były nam znanepodkreślono na profilu twitterowym opolskiej policji.

Piotr Zelt przed wieloma laty zasłynął przede wszystkim za sprawą gry w serialu „13 posterunek”, gdzie wcielił się w postać Arniego. Widzowie mogli go także spotkać w takich produkcjach jak między innymi „Świat według Kiepskich”, „Tygrysy Europy 2” oraz „Tato”.

Źródło: Wirtualne Media

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne