Problemy Kurdej-Szatan? Takiego obrotu spraw mogła się nie spodziewać

Aktorka i gwiazda telewizyjna Barbara Kurdej-Szatan zamieściła w mediach społecznościowych bardzo kontrowersyjny wpis, w którym to odniosła się do polskiej Straży Granicznej. W związku z tym Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu złożył zawiadomienie o możliwości popełnienie przestępstwa przez popularną gwiazdę telewizji.

Polecamy także: Emocjonalne słowa Kurdej-Szatan. Aktorka uderza w Straż Graniczną i rząd PiS

Barbara Kurdej-Szatan to aktorka znana przede wszystkim z gry w serialu Telewizji Polskiej – „M jak Miłość”. Do niedawna można było ją także spotkać w serialu „W rytmie serca” na antenie telewizji Polsat. Aktorka ma na swoim koncie również wiele filmów takich jak „Dzień dobry, kocham cię!”, „Wkręceni 2”, „Pech to nie grzech”. Aktorka gra także w serialu „W rytmie serca”.

Barbara Kurdej-Szatan była także gospodynią programów Kocham cię, Polsko! (2016–2018), The Voice of Poland (2016-2018), The Voice Kids (2018-2019) i Dance Dance Dance (2019). Mimo wszystko na samym początku jej kariery największą popularność przyniosła jej gra w reklamach sieci komórkowej „Play”. Firma w związku z kontrowersyjnym wpisem aktorki postanowiła odnieść się do sprawy.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Widzimy, jak duże poruszenie wywołały niektóre treści zamieszczane przez Panią Barbarę Kurdej-Szatan, która występuje w reklamach Play. Wiadomości publikowane na jej prywatnych profilach w mediach społecznościowych wyrażają jej opinię i nie są w żadnym wypadku stanowiskiem Playnapisała sieć Play na Twitterze

Aktorka Barbara Kurdej-Szatan będzie mieć problemy?

Barbara Kurdej-Szatan za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała bardzo kontrowersyjny wpis, w którym to odniosła się między innymi do Straży Granicznej. Wpis był reakcją na nagrany film na granicy Polski z Białorusią.

Reakcja aktorki napotkała na swojej drodze także głosy przeciwników. W tej sytuacji Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu złożył zawiadomienie o możliwości popełnienie przestępstwa przez popularną gwiazdę telewizji o czym poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

„K**** !!!!!!!!!! K********* !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest k**** 'straż graniczna’????? 'Straż’?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO!!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!!K****!!!!!! Jak tak można!!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę!!!!!!! Mordercy!!!!!”brzmiał fragment posta Barbary Kurdej-Szatan.

Polecamy również: Wybuch śmiechu w Sejmie. Zalewski przekręcił nazwę swojej nowej partii (wideo)

Realizujemy zadania w ramach akcji #BronimyPolskiegoMunduru. Składamy zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez celebrytkę Barbarę Kurdej-Szatanpoinformował Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu. 

Źródło: Twitter, Polska Times

Polecamy także przeczytać: 

Szokujący wpis także Wałęsy. Jest reakcja Cenckiewicza i Wyszkowskiego

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści także dla trzech partii

Polska pogrążona także w głębokim smutku. Nie żyje legendarny aktor i gwiazda telewizji

Olejnik także zakpiła z Kaczyńskiego. Ogórek mocno jej odpowiedziała

Kłeczek również bezlitosny dla Kropiwnickiego w TVP. „Pan poseł taki nadpobudliwy” (wideo)