Jachira się doigrała. Kontrowersyjna poseł została dotkliwie ukarana

Klaudia Jachira to jedna z najbardziej ekscentrycznych posłanek bieżącej kadencji polskiego Sejmu. Polityk z ramienia Koalicji Obywatelskiej niejednokrotnie dawała o sobie znać za sprawą swoich bardzo barwnych wystąpień w Sejmie lub głośnych akcji.

Polecamy również: Cenckiewicz bezlitosny dla Sikorskiego. Pokazał ten dokument sprzed 30 lat (FOTO)

Jedną z ostatnich było rozsypanie „pociętych kartek papieru imitujących banknoty”. W związku z tym happeningiem Jachira ma teraz ponieść dość dotkliwe konsekwencje.
Klaudia Jachira to akrualnie posłanka z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Mandat poselski został jej przydzielony po wyborach w roku 2019, kiedy to kandydując z 13 miejsca z listy Koalicji Obywatelskiej w okręgu wyborczym numer 19 w Warszawie zdobyła 6434 głosy.

Polecamy również: Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji

Jednak przyszła poseł rozgłos na swój temat zyskała dużo wcześniej za sprawą publikowanych materiałów, w których to wypowiadała się na temat Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego oraz polskiego duchowieństwa.

Polecamy również: To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko
Klaudia Jachira bez wątpienia jest jedną z bardziej barwnych postaci bieżącej kadencji Sejmu. Jej występowania z sejmowej mównicy niejednokrotnie zyskiwały rozgłos w mediach. Ostatnia z nich polegała na rozrzuceniu pociętego papieru, który miał przedstawiać pieniądze w formie papierowej. Za ten wybryk Klaudia Jachira usłyszała teraz karę wymierzoną przez prezydium Sejmu.

Klaudia Jachira ukarana

Klaudia Jachira ukarana. Chodzi o przeprowadzony przez posłankę happening z czerwca, kiedy to w trakcie zaprzysiężenia na kolejną kadencję Adama Glapińskiego w roli prezesa Narodowego Banku Polskiego.
 

Polecamy również: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

Wówczas polityk z ramienia Koalicji Obywatelskiej postanowiła zrzucić na sali obrad pocięte kartki emitujące banknoty. Następnie swój czyn tłumaczyła tym, że chciała w ten sposób przedstawić „do czego doprowadzi nadmierne drukowanie pustego pieniądza”.

Wczoraj Jachira za pośrednictwem swojego konta na Twitterze poinformowała, że za swój wybryk została ukarana przez Prezydium Sejmu.

Polecamy również: Wpadka Tuska? Polityk wrzucił zdjęcie z mamą. Internauci byli bezlitośni (FOTO)

Za rozrzucenie „pociętych kartek papieru imitujących banknoty” Prezydium Sejmu ukarało mnie obniżeniem uposażenia o połowę przez 3 m-ce. Natomiast Adam G., który odpowiada za dodrukowanie 144 mld, rekordową inflację i drożyznę nie poniósł żadnej karynapisała na swoim koncie Klaudia Jachira.

Źródło: Twitter, Wprost

Polecamy także: 

Nie żyje gwiazda programu TVP. Szokujące okoliczności śmierci

Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalny wynik jednej partii

Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)

Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)