Morderstwo rodziny w Borowcach. Podano szokujący motyw zbrodni

Jacek Jaworek w dalszym ciągu jest poszukiwany. Mężczyzna miał dopuścić się przeraźliwej zbrodni na swoich krewnych. Dziś media podały do informacji możliwy motyw zbrodni 52-letniego mężczyzny, który do dziś jest nieuchwytny dla policji.

Polecamy także: Tusk wraca do krajowej polityki. Bezlitosny komentarz Kaczyńskiego

Do przerażającej sytuacji doszło z piątku na sobotę w miejscowości Borowce – nieopodal Częstochowy. W jednym z domów doszło do awantury, w wyniku której zamordowane zostało 44-letnie małżeństwo oraz ich 17-letni syn. Jedyną osobą, która przeżyła był 13-letni syn zamordowanego małżeństwa. Zbrodni miał się dopuścić 52-letni Jacek Jaworek. Mężczyzna po wszystkim dosłownie zapadł się pod ziemię. Policja mimo wysokich starań dalej nie namierzyła mężczyzny, który w dalszym ciągu może stwarzać zagrożenie.

Jacek Jaworek poszukiwany

Jacek Jaworek do dziś jest poszukiwany przez funkcjonariuszy policji. W całej akcji ma uczestniczyć blisko 200 policjantów. Mimo wszystko poszukiwania nie są zbyt proste.Teren wokół wsi Borowce, gdzie doszło do tragedii, jest ogromny. To głównie lasy, pola i łąki. Do akcji włączono również drony i psy tropiące.

Polecamy również: Tomasz Kammel cudem uniknął śmierci. „To był anioł stróż”

Na miejsce dotarła także specjalna niemiecka policyjna grupa poszukiwawcza wraz z tzw. psami saksońskimi. Są to specjalnie szkolone psy, które pracują tzw. górnym wiatrem, czyli wyłapując molekuły zapachowe unoszące się nad ziemiątłumaczy podinsp. Aleksandra Nowara z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Jacek Jaworek jest również poszukiwany listem gończym o czym sąd postanowił we wtorek.

Rysopis mężczyzny: tęgiej budowy ciała, wzrost około 170180 cm, włosy krótkie jasne, twarz owalna. Ubrany był w spodnie, dżinsy koloru granatowego, koszulkę z krótkim rękawem koloru granatowego, może posiadać przy sobie bluzę lub kurtkę koloru jasnego – poinformowała na swojej stronie policja.

Polecamy również: Kolejny znany poseł odchodzi z PO. To cios dla Borysa Budki

Prokuratura podała prawdopodobny motyw Jacka Jaworka

Z informacji medialnych wynika, że mężczyzna w ostatnim czasie popadł w kłopoty finansowe. Miał również mieć kłopoty z płatnością alimentów. Pracował przez pewien czas w Niemczech. Niestety w ostatnim czasie miał mieć kłopoty z zatrudnieniem. Prokuratura podała prawdopodobny motyw, który skłonił mężczyznę do popełnienia przerażającej zbrodni. Z dotychczasowej wiedzy śledczych wynika, że do zbrodni doszło najprawdopodobniej z powodu sporu pomiędzy braćmi o podział majątku po zmarłych rodzicach.

Źródło: wp

Polecamy także:

Tusk będzie mieć kłopoty? Ziobro zapowiada mu pozew

Mocna wymiana zdań także między Tuskiem a reporterem TVP. Poszło o syna szefa PO (wideo)

Tarczyński także mocno o Tusku do Kropiwnickiego. Cięte słowa europosła PiS (wideo)

Dziennikarka zapytała również Terleckiego o Tuska. Bezlitosna odpowiedź marszałka (wideo)

Andruszkiewicz bezlitosny także dla Tuska. Napisał to wprost o jego powrocie