Matka polskiego żołnierza nie wytrzymała. Zamieściła mocny wpis

Elwira Mejk za pośrednictwem mediów społecznościowych zamieściła wpis, w którym to odniosła się do sytuacji na granicy Polski z Białorusią. Z wpisu możemy się dowiedzieć przede wszystkim, że piosenkarka jest matką Filipa, który jest żołnierzem – „Ten żołnierz, to mój syn Filip. Bóg, honor, ojczyzna. Przysięgał bronić granic RP. Granic, niezależnie przez kogo atakowanych” – napisała Elwira Mejk, piosenkarka disco polo.

Polecamy także: Nowy sondaż. Tylko jedna partia ma powody do zadowolenia

Sytuacja na granicy Polski z Białorusią jest od dłuższego czasu bardzo napięta. Na miejscu cały czas działają polscy funkcjonariusze Straży Granicznej, policji oraz także polscy żołnierze. W związku z kryzysowym charakterem sytuacji podjęto decyzję o wprowadzeniu stanu wyjątkowego częściowo na terenie województw podlaskiego i lubelskiego w pasie przy granicy z Białorusią.

Na temat wydarzeń mających miejsce na granicy polsko-białoruskiej wiadomości są przekazywane przez polską Straż Graniczną za pośrednictwem mediów społecznościowych. Z dzisiejszego komunikatu opublikowanego na Twitterze przez SG wynika, że wczoraj miały miejsce 118 próby nielegalnego przekroczenia granicy.

Polecamy także: Tego Gowin się nie spodziewał? Dostał mocne pytanie o TVP (wideo)

W niedzielę 14.11 na granicy polsko-białoruskiej odnotowano 118 prób nielegalnego przekroczenia granicy. Wobec 39 cudzoziemców wydane zostały postanowienia o opuszczeniu Polski. W listopadzie granicę polsko-białoruską próbowano przekroczyć 5,1 tys. razypoinformowała Straż Graniczna za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Elwira Mejk i jej wpis na Instagramie

Elwira Mejk za pośrednictwem mediów społecznościowych zamieściła wpis, w którym to odniosła się do sytuacji na granicy Polski z Białorusią. Z wpisu możemy się dowiedzieć przede wszystkim, że piosenkarka jest matką Filipa, który jest żołnierzem.

Również mnie poruszają zniesławiające wpisy nt służb granicznych. Milczałam, teraz powiem. Własnie dziś, w Dzień Niepodlegliscizaczęła Elwira Mejk.

Polecamy także: Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

Ten żołnierz, to mój syn Filip. Bóg, honor, ojczyzna. Przysięgał bronić granic RP. Granic, niezależnie przez kogo atakowanych. Od września, z kilkudniowymi przerwami, kiedy wraca do domu, jest na granicy z Białorusią. Widzi i słyszy, co na granicy się dzieje, na bieżąco. Mając ludzkie uczucia, zachowuje powsciagliwość żołnierza, który jest na służbie. Obowiązuje go tajemnica państwowanapisała piosenkarka w poście ze zdjęciem żołnierza.

Myślę o naszych żołnierzach

Ja – Elwira, matka żołnierza stojącego na granicy z Białorusią. Myślę. Myślę, o tej wojnie. Wojnie hybrydowej, która rozgrywa sie w pasie przygranicznym, a ktorej my, żyjący w głębi kraju, nie odczuwamy. Myślę o naszych żołnierzach, o ich służbie, oddaniu, poświeceniu, i jednocześnie o dzieciach w lasach. To bardzo trudna sytuacja dla każdej ze stron. Co mogę zrobić ? Do sortowni PCK w Lublinie wysłałam paczkę z odzieżą i słodyczami dla dzieci. Modlę się za pokojowe rozwiązanie tej wojny.
Smuci mnie tylko to, ze ludzie w lasach nieświadomie stali się żywą bronią przeciwko stabilizacji pokojunapisała piosenkarka.

Polecamy także: Tusk mocno do Morawieckiego. Bezlitosna odpowiedź Patryka Jakiego

Mój syn, tak jak tysiące jego kolegów, w nocy, czy w dzień, dzielnie pełni wartę. Broni granic naszego kraju. Nie pozwólmy innym pluć na mundur! Żołnierze – jestem z Was dumna! Matka jednego z Wasnapisała piosenkarka.

Link do wpisu pod LINKIEM

Źródło: Twitter, Instagram

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne