Znana dziennikarka bezlitosna dla Lisa. Powiedziała to o nim wprost

Dziennikarka Telewizji Polsat – Dorota Gawryluk wypowiedziała się na temat redaktora naczelnego Newsweek Polska Tomasza Lisa. Dziennikarka zrobiła to w trakcie rozmowy z dziennikarzem Wirtualnej Polski. Prowadząca „Wydarzeń” w telewizji Polsat była pytana między innymi o niedawną okładkę Newsweeka. To właśnie na niej pojawił się Bogdan Rymanowski, który aktualnie pojawia się na antenie Polsatu.

Polecamy także: Skandaliczne zachowanie Piotra Kraśki. Dziennikarz TVN został skazany

Dziennikarz w tej sytuacji postanowił stanowczo zaregować. W związku z tym za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował oświadczenie, w którego treści wspomniał, że zamierza w tej sytuacji podjąć odpowiednie kroki prawne.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Szanowni Państwo, oświadczam, że wpis Tomasza Lisa, zamieszczony w dniu 5.12.2021 roku na Twitterze o treści: „Najnowszy NEWSWEEK – dlaczego podważają skuteczność szczepionek na COVID albo propagują dezinformację o ich szkodliwości, narażając na śmierć tysiące ludzi ?”, będący komentarzem do okładki pisma, jest pomówieniem i narusza moje dobra osobistenapisał Bogdan Rymanowski.

Słowa o „narażaniu na śmierć tysięcy ludzi” są obrazą i mogą spowodować utratę zaufania niezbędnego w pracy dziennikarskiej, dlatego zamierzam podjąć w tej sprawie odpowiednie kroki prawnebrzmi fragment oświadczenia dziennikarza telewizji Polsat.

Polecamy także: Kłopoty Tomasza Lisa. Znany dziennikarz Polsatu stanowczo zareagował

W związku z pytaniem na ten temat Dorota Gawryluk powiedziała także kilka słów na temat Tomasza Lisa w rozmowie z Wirtualną Polską.

Dorota Gawryluk na temat Tomasza Lisa

Dorota Gawryluk wypowiedziała się na temat redaktora naczelnego Newsweek Polska Tomasza Lisa. Dziennikarka zrobiła to w trakcie rozmowy z dziennikarzem Wirtualnej Polski. Prowadząca „Wydarzeń” w telewizji Polsat była pytana między innymi o niedawną okładkę Newsweeka, na której pojawił się Bogdan Rymanowski. Przy tej okazji z ust dziennikarki padły także słowa dotyczące Tomasza Lisa.

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

W ogóle mnie ta okładka nie wzrusza. Ona tylko pokazuje, że Bogdan jest problemem dla dziennikarzy w stylu Tomasza Lisa, którzy nie wychylają się ze swojej strefy komfortu. Rymanowski rozmawia ze wszystkimi, Lis tylko z tymi, z którymi się zgadzamówiła Dorota Gawryluk.

Niech odbiorcy decydują, kogo wolą. Tu nie chodzi o żadne merytoryczne argumenty. Lis przeprowadzał na nas ataki poniżej pasa, co wynika z jego osobistych urazów i frustracji. Niektórych boli, że Bogdan nie eksponuje swoich poglądów, ale na tym polega jego siła. W ramach alternatywy mamy naczelnych, którzy mogliby się zapisać do partiipowiedziała znana dziennikarka Polsatu.

Źródło: wp

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy