Tusk pojechał na wakacje. Bezlitosny komentarz Brudzińskiego do szefa PO

Donald Tusk lekko ponad tydzień temu oficjalnie powrócił do krajowej polityki. Były szef polskiego rządu wrócił po niespełna siedmiu latach i od razu przejął stery nad Platformą Obywatelską, którą w ostatnim czasie trapiły liczne problemy. Przez pierwszy tydzień nie można odmówić wysokiej aktywności Donalda Tuska. Mimo wszystko po tym intensywnym czasie były przewodniczący Rady Europejskiej udał się na urlop. Fakt ten nie umknął uwadze Joachima Brudzińskiego – europosła z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

Polecamy także: Tusk wraca do krajowej polityki. Bezlitosny komentarz Kaczyńskiego

Pod koniec zeszłego tygodnia Donald Tusk oficjalnie powrócił do polskiej polityki. W dodatku były szef polskiego rządu objął stery nad Platformą Obywatelską, która w ostatnich miesiącach przeżywała na wielu płaszczyznach kryzys. Czy powrót byłego przewodniczącego Rady Europejskiej sprowadzi Platformę Obywatelską i Koalicję Obywatelską na dawne tory?  Polityk zdecydowanie stawia na sporą aktywność w przestrzeni publicznej. Teraz jednak wybrał wypoczynek, na którego temat wypowiedział się Joachim Brudziński z Prawa i Sprawiedliwości.

Donald Tusk powrócił i udał się na urlop

Polecamy również: Tomasz Kammel cudem uniknął śmierci. „To był anioł stróż”

Donald Tusk wybrał się na urlop. Kierunkiem wypoczynku byłego premiera jest Chorwaja. Na między innymi ten temat wypowiedział się europoseł Prawa i Sprawiedliwości – Joachim Brudziński.

Donald Tusk jako polityk musi liczyć się z dwoma kategoriami oceny. To dla każdego polityka, również dla mnie, oceną polityczną, czyli oceną wyborców, przy urnach wyborczych i tego dotyczy nasza rywalizacja i nasz spór, tak jak nigdy specjalnie przed Tuskiem nie wymiękaliśmy i tak samo nie wymiękamy teraz – powiedział europoseł.

Polecamy również: Kolejny znany poseł odchodzi z PO. To cios dla Borysa Budki

Chłopina już zmęczony pojechał do Chorwacji, Chorwacja to jego ulubiony kierunek. Żeby była sprawa jasna, nie mam nic do Chorwacji, piękny kraj, piękne plaże. Ale pamiętacie państwo, jak Tusk jako premier zachwalał chorwackie truskawki, mówiąc że smaczniejsze niż nasze, polskie, nawet jego kaszubskie? – dodał Brudziński.

Źródło: DoRzeczy, wp

Polecamy także:

Tusk będzie mieć kłopoty? Ziobro zapowiada mu pozew

Mocna wymiana zdań także między Tuskiem a reporterem TVP. Poszło o syna szefa PO (wideo)

Tarczyński także mocno o Tusku do Kropiwnickiego. Cięte słowa europosła PiS (wideo)

Dziennikarka zapytała również Terleckiego o Tuska. Bezlitosna odpowiedź marszałka (wideo)

Andruszkiewicz bezlitosny także dla Tuska. Napisał to wprost o jego powrocie