TVN śmieje się z Tuska? Nagranie z trafiło do internetu (wideo)

Donald Tusk w TVN w autorskim przeglądzie prasy Andrzeja Stankiewicza

Donald Tusk pod koniec ubiegłego tygodnia wziął udział w konwencji Platformy Obywatelskiej, która odbyła się w Płońsku. Aktualny lider Platformy Obywatelskiej został na samym początku powitany w bardzo tradycyjny sposób przez burmistrza Płońska – Andrzeja Pietrasika, który w tym celu użył chleba i soli.

Polecamy także: Była działaczka PO bezlitosna dla Tuska. Padły mocne słowa o sytuacji z Płońska

Wątek Donalda Tuska został poruszony także na antenie stacji telewizyjnej TVN. W trakcie programu śniadaniowego „Dzień dobry TVN” odbył się autorski przegląd prasy Andrzeja Stankiewicza. Dziennikarz odniósł się w nim do informacji dotyczących szefa Platformy Obywatelskiej oraz komentarzy w związku z ostatnią konwencją Platformy Obywatelskiej, która odbyła się w Płońsku. Fragment nagrania z tej części programu zamieścił jeden z internautów, który zasugerował, że komercyjna stacja telewizyjna śmieje się z byłego przewodniczącego Rady Europejskiej.

Donald Tusk w TVN

Donald Tusk na początku lipca bieżącego roku powrócił do krajowej polityki. Na ten moment z pewnością liczyło wielu działaczy i sympatyków Platformy Obywatelskiej. Przed tą decyzją Koalicja Obywatelska, na której czele stoi Platforma Obywatelska borykała się z licznymi problemami. Jednym z nich były wówczas słabe notowania w sondażach wyborczych. W dodatku na politycznym horyzoncie pojawiła się Polska 2050 Szymona Hołowni, która stała się poważną konkurencją dla Platformy i kierowanej przez nią Koalicji Obywatelskiej.

Od momentu powrotu Donalda Tuska głośno było przede wszystkim na temat jego wizyt w Gdańsku, Szczecinie. Nie ulega wątpliwości, że o przywitaniu byłego premiera w Płońsku także będzie głośno jeszcze przez pewien czas.

Polecamy także: Beata Kozidrak zatrzymana przez policję. Szokujący powód

Lider Platformy Obywatelskiej w Płońsku został przywitany w bardzo tradycyjny sposób przez burmistrza – Andrzeja Pietrasika. Mowa tu o przywitaniu chlebem i solą. Nie brak także opinii, że wybór Płońska ma być znakiem, że Platforma ma zamiar wyruszyć także o elektorat z mniejszych aglomeracji.

Wątek Tuska w TVN

Wątek Donalda Tuska został poruszony także na antenie stacji telewizyjnej TVN. W trakcie programu śniadaniowego „Dzień dobry TVN” odbył się autorski przegląd prasy Andrzeja Stankiewicza. Dziennikarz odniósł się w nim do informacji dotyczących szefa Platformy Obywatelskiej oraz komentarzy w związku z ostatnią konwencją Platformy Obywatelskiej.

Polecamy także: Nowy sondaż: PiS liderem ze sporą przewagą nad partiami Tuska i Hołowni

Donald Tusk zmienia twarz Platformy Obywatelskiej, Platforma Obywatelska idzie w lud. Będzie się ścigać z Prawem i Sprawiedliwością w małych miejscowościach, na wsiach. Donald Tusk całujący chleb i mówiący, że mama zawsze robiła krzyż na chlebie. Donald Tusk, który nie miał ślubu kościelnego, wziął go przed wyborami. Tak proszę Państwa, rusza kampania polityczna – jesienna. Może będą przyśpieszone wyborymówił Andrzej Stankiewicz.

Fragment nagrania zamieścił jeden z internautów, który zasugerował, że w komercyjnej stacji śmieją się z Donalda Tuska.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił także Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź

Polska także pogrążona w smutku. Nie żyje legendarny polski aktor