Ostre słowa w TVP ws. Nitrasa. Ozdoba do posła PO: „Powiem brutalnie” (wideo)

Jacek Ozdoba z Solidarnej Polski wypowiedział się na antenie TVP Info na temat między innymi aktualnego posła Platformy Obywatelskiej – Sławomira Nitrasa. Polityk Zjednoczonej Prawicy nawiązał między innymi do wypowiedzi posła Nitrasa, która padła z jego ust w trakcie Campus Polska Przyszłości i dotyczyła katolików.

Polecamy także: Była działaczka PO bezlitosna dla Tuska. Padły mocne słowa o sytuacji z Płońska

Sławomir Nitras to jeden z posłów Platformy Obywatelskiej, która stoi na czele Koalicji Obywatelskiej, w której skład oprócz PO wchodzą także Nowoczesna, Partia Zielonych oraz także Inicjatywa Polska. Na temat posła ze Szczecina w ostatnich dniach było bardzo głośno. Jest to spowodowane przede wszystkim jego popularną wypowiedzią, która padła w trakcie Campus Polska Przyszłości.

Wówczas Sławomir Nitras wypowiedział się na temat katolików. Znany poseł Platformy Obywatelskiej powiedział między innymi, że katolicy w niedalekiej przyszłości mogą stać w Polsce mniejszością.

Polecamy także: Beata Kozidrak zatrzymana przez policję. Szokujący powód

Dobrze, żeby to się stało w sposób niegwałtowny, racjonalny, a nie zasadzie pewnej zemsty. Na zasadzie: to jest uczciwa kara, za to, co się stało. Musimy was opiłować z pewnych przywilejów, dlatego, że jeżeli nie, to znowu podniesiecie głowę, jeżeli się cokolwiek zdarzymówił poseł Nitras.

Jacek Ozdoba z Solidarnej Polski o pośle Nitrasie

Jacek Ozdoba z Solidarnej Polski wypowiedział się na antenie TVP Info na temat między innymi aktualnego posła Platformy Obywatelskiej – Sławomira Nitrasa. Poseł Zjednoczonej Prawicy nawiązał między innymi do wypowiedzi posła Nitrasa, która padła z jego ust w trakcie Campus Polska Przyszłości i dotyczyła katolików. Zdaniem polityka partii wchodzącej w skład obozu Zjednoczonej Prawicy – Platforma Obywatelska w sprawie Sławomira Nitrasa powinna poczynić pewne kroki, które sam wskazał wypowiadając się na jego temat.

Wypowiedź polityka SP

Panie pośle, ja wiem, że to pana boli, bo nie ma pan tutaj absolutnie żadnej racji i ta linia pana obrony jest żenująca, jak całej tej Platformy Obywatelskiej. Chciałem zwrócić uwagę, że akurat Sławomir Nitras to jest poseł, który wymyka się z jakichkolwiek ram polskiego parlamentaryzmu. Zachowania wręcz człowieka… Dżentelmenem ja bym go na pewno nie nazwałmówił Ozdoba.

Przypomnę, że ma postępowanie karne w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej nie tylko mężczyzny, ale również poseł. Wie pan, to jest standard, za który już dawno powinniście go wyrzucić. Kopnąć kobietę? Dla mnie to się w ogóle nie mieści w głowie. Kogo wy tam macie w tej Platformie Obywatelskiej?pytał polityk.

Polecamy także: Nowy sondaż: PiS liderem ze sporą przewagą nad partiami Tuska i Hołowni

Jeszcze na dodatek ta wypowiedź, podnoszenie głowy, opiłowanie. Przepraszam bardzo, co to jest za język w ogóle? Dlaczego w ogóle ktokolwiek z tych prowadzących ten Campus, czy jak to się nazywa, ktokolwiek pozwala na to, aby dalej pójść w tą narrację. Wy powinniście natychmiast zareagować. Myślę, że premier Donald Tusk wie o tym, że to jest błąd, tylko sam nie potrafi opanować tych… pani Jachiry, pana Sterczewskiego, teraz pana Nitrasa. Nie wiem, jaki jest powód, czy tu jest jakieś drugie dno, w które nie chciałbym wchodzić, ponieważ to jest taka sfera bardzo delikatnamówił Ozdoba.

Mocne słowa Ozdoby

Nie chciałbym nikomu sugerować niepoczytalności, czy jakichś innych problemów związanych z funkcjonowaniem tej osoby. Ale na pewno jedno jest podstawowe – wy jako Platforma Obywatelska, jako politycy dość dużej partii, bo jesteście jednak jakby nie było największą partią po stronie opozycyjnej, natychmiast powinniście po takich słowach zawiesić posła Nitrasa, wyrzucić go, powiem brutalnie, wyrzucić go po prostu na zbity ryj z tej partii, z tego klubu, dlatego, że to jest przekroczenie jakichkolwiek granicPowiedział w TVP Jacek Ozdoba.

Źródło: wPolityce, Twitter

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił także Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź

Polska także pogrążona w smutku. Nie żyje legendarny polski aktor